Понеділок, 11 лютого 2019 13:38

Керівники студентського спорту Львівщини порадилися про спільну роботу у 2019 році

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулось спільне засідання Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та виконкому Львівського обласного спортивного товариства студентів «Гарт». Участь у нараді взяли понад 25 представників кафедр фізичного виховання та керівників спортивних клубів п’ятнадцяти закладів вищої освіти Львівщини.

IMG 11

На початку наради присутніх привітав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута. Очільник вишу презентував присутнім спортивний потенціал вищого навчального закладу.

«Шановні колеги, приємно, що ми маємо нагоду на базі ЛьвДУВС проводити цю семінар-нараду. У такому форматі зустрічі мають організаційно-консультативний характер та дають можливість обговорити результати роботи в минулому році і перспективи на наступний рік. Ми хочемо розвиватися в частині фізичного спорту і бачимо потребу якісного спортивного виховання молоді, тому що готуємо фахівців, де рівень фізичної підготовки має бути дуже високий» – зазначив Роман Благута.

Після вітального слова ректора Анатолій Ігнатович, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, поінформував присутніх про підсумки змагань серед закладів вищої освіти «Універсіада Львівщини 2018». Він провів презентацію проекту з відзначення кращого спортсмена-студента Львівської області під назвою «BoberskyyTOP».

IMG 7

«BoberskyyTOP» – це наша з вами спроба привернути увагу громадськості до студентського спорту, – наголосив присутнім ініціатор нового рейтингу Анатолій Ігнатович. – Ми повинні зробити студентів-спортсменів популярними та відзначити тих, кого номінуватимуть кафедри й спортивні клуби закладів вищої освіти, а також кого виберуть експерти й онлайн-аудиторія».

Тривалі дискусії учасників наради відбулися навколо положення про змагання серед студентів університетів та академій Львівської області за програмою «Універсіада Львівщини 2019», в якій буде передбачено на 1 вид програми більше в порівнянні з минулим роком. Відтепер студенти також змагатимуться і в спортивному орієнтуванні.

IMG 10

Цікавим і змістовним став розгляд питання про розвиток спортивного орієнтування у студентському середовищі. У підсумку представники вишів домовилися про співпрацю із Львівською обласною федерацією спортивного орієнтування, а її керівник Юрій Бадан уклав угоду з керівником Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолієм Ігнатовичем.

IMG 1

Окрім зазначеного, в межах наради обговорили проведення Зимової Універсіади України на Львівщини, участь команд області в літній Універсіаді України та Чемпіонатах Європи серед студентів, що відбудуться цьогоріч.