Вівторок, 12 лютого 2019 07:12

ЛьвДУВС відкрив двері для школярів Львова

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали понад 120 учнів шести закладів освіти міста Лева. Гості зі СЗШ №№38, 44, 54, 92, гімназії «Євшан», Ліцею №15 Львівської міської ради вирішили дізнатися більше про життя та навчання вихованців вишу.

Знайомство розпочалося із пізнавальної лекції про безпеку в Інтернеті, яку провів в.о. начальника відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович. Він зазначив, що «всесвітня павутина» стала невід’ємною частиною життя сучасної молоді. Разом з тим, застеріг від небезпек, які чатують у мережі. Розповів школярам основні правила грамотного користування Інтернетом, яких слід обов’язково дотримуватися, аби уникнути негативних наслідків.

Про умови вступу до вишу та його переваги розповів юним гостям провідний фахівець відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Ігор Єсип. Опісля школярам організували невеличку екскурсію. Відтак, учні завітали на криміналістичний полігон. Там їм детально розповіли про підготовку майбутніх слідчих у спеціалізованих навчально-методичних кабінетах та криміналістичних лабораторіях.

Напрочуд зацікавив школярів стрілецький тир університету. Вони дізналися про різновиди зброї, після чого з великим ентузіазмом вчилися робити влучні постріли в мультимедійному тирі.

У Народному музеї Львівщини юним гостям здійснили екскурс в історію вишу та поліції загалом. Школярі з цікавістю розглядали експонати та задавали запитання. На кафедрі тактико-спеціальної підготовки учням продемонстрували відеоролик про затримання озброєних злочинців на транспортних засобах. Крім цього, наголосили на основних правилах дотримання власної безпеки.