15 березня відбудеться науково-практичний семінар «Проблеми кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи»

Запрошуємо до участі в роботі науково-практичного семінару «Проблеми кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи», який відбудеться 15 березня у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи семінару:

• зарубіжний досвід кримінально-правової охорони життя та здоров’я особи;
  • проблеми кваліфікації злочинів проти життя та здоров’я особи з урахуванням стадій їх вчинення, а також співучасті у цих злочинах;
  • актуальні проблеми кваліфікації множинності злочинів проти життя та здоров’я особи;
  • проблемні аспекти конкуренції норм про кримінальну відповідальність за злочини проти життя та здоров’я особи;
  • проблемні питання кваліфікації заподіяння шкоди життю та здоров’ю особи за обставин, що виключають злочинність діяння;
  • проблеми розмежування злочинів проти життя та здоров’я особи зі суміжними злочинами;
  • актуальні питання удосконалення кримінального законодавства щодо посягань на життя та здоров’я особи.

До участі запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, практичні працівники підрозділів Національної поліції, органів прокуратури, суду тощо.

Місце проведення – м. Львів, вул. Городоцька, 26, зал Наукового товариства. Реєстрація учасників – 14.30. Початок роботи – о 15.00

Телефон для довідок:

Ірина Газдайка-Василишин – 0677125527 (в.о. завідувача кафедри кримінального права і кримінології).

Додаткову інформацію та заявку на участь у науково-практичному семінарі можна знайти за посиланням.