Середа, 06 березня 2019 10:50

З профорієнтаційною бесідою представники ЛьвДУВС завітали на Самбірщину

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ з профорієнтаційною бесідою завітали на Самбірщину. З вихованцями закладів освіти району провели ряд зустрічей.

IMG 4864 site

Завідувач кафедри фінансів та обліку Галина Миськів і доцент кафедри менеджменту Світлана Лихолат відвідали учнів Новосілківського й Луківського навчально-виховних комплексів СЗШ І-ІІІ ступенів, а також Підгайчиківської та Хлопчицької СЗШ І-ІІІ ступенів. Представники вишу розповіли про структуру університету, напрями підготовки та спеціальності, матеріально-технічну базу, особливості вступу. Крім цього продемонстрували презентаційний відеоролик, роздали усім охочим буклети з інформацією про університет та відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.