Четвер, 07 березня 2019 08:51

На базі ЛьвДУВС відбулася олімпіада з правознавства

6 березня на базі ЛьвДУВС у співпраці з Радою директорів закладів вищої освіти Львівщини та обласним методичним об’єднанням викладачів правознавчих дисциплін ЗВО І-ІІ рівнів акредитації було проведено ІІ етап Обласної олімпіади з правознавства серед студентів.

Урочисте відкриття заходу відбулося за участі як самих студентів – учасників олімпіади, так і їхніх викладачів, а також членів журі та оргкомітету. З вітальним словом до присутніх звернулися проректор університету Ольга Балинська, декан юридичного факультету Іван Красницький та голова методичного об’єднання викладачів правознавчих дисциплін ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Львівщини Наталія Галушка.

«Наш заклад вищої освіти націлений на те, щоб дати можливість розвиватися тим, хто цього хоче, – зазначила Ольга Балинська. – Тому дуже часто ми стаємо ініціаторами проведення заходів, які об’єднують, знайомлять молодих людей, дають можливість налагодити зв’язки. Ми раді, що заклади освіти неюридичного профілю також представили своїх кандидатів, аби продемонструвати їх обізнаність у праві. Адже розуміємо, що правознавство – це галузь знань, на якій тримається кожна держава. Знати свої права, а також вміти ними користуватися – це дуже важливо».

В олімпіаді взяли участь 38 переможців І етапу студентської олімпіади з правознавства з 16 коледжів міста Львова та області. Учасники оцінювали правові явища та процеси, різноманітні життєві ситуації відповідно до правових норм. Крім цього, відповідали на питання щодо ролі держави та права в житті людини й суспільства.

Після завершення олімпіади працівники відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович та Ігор Єсип представили до уваги студентської спільноти пізнавальні відеоролики про навчання на факультетах університету, а також про те, наскільки небезпечним може виявитися необачне спілкування в соціальних мережах. Гостям закладу провели невелику екскурсію університетом: вони відвідали університетський музей, криміналістичну лабораторію, стрілецький тир.