Четвер, 07 березня 2019 10:57

У ЛьвДУВС звучали "мелодії весни"

(1 Vote)

До Львівського державного університету внутрішніх справ зі святковим концертом «Співай мелодії весни» завітав гурт «Львівський комфорт». Щоб подарувати курсантам та працівникам університету хороший настрій, заслужений артист естрадного мистецтва України Володимир Питель виконав низку пісень, серед який прозвучало й чимало прем'єр.

Акомпонували йому гітарист Юрій Маланчук та клавішник Василь Яняк, старший інспектор відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ ЛьвДУВС. А хореографічно обрамив вокальні композиції ансамбль народного танцю «Діброва».

Вразив віртуозним виконанням музичних творів скрипаль Назар Папіж. Весняного позитиву додала своїми піснями солістка гурту «MOST LIFE» Анна-Марія Яремцьо. Завершився концерт спільним виконанням Володимира Пителя та глядачів улюблених пісень: «Червоної рути» Володимира Івасюка та «Маминої світлиці» й «Пшеничного перевесла» Ігоря Білозора.