Понеділок, 11 березня 2019 13:37

У ЛьвДУВС відбулося заняття зі службової підготовки

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося заняття зі службової підготовки. До вишу завітав голова та інструктор Громадської організації «Курси першої домедичної допомоги «САВ» Василь Кашуба. Фахівець розповів як за допомогою підручних та спеціальних засобів врятувати життя. Інструктор описав особливості надання допомоги при кровотечі, втраті свідомості, зупинці дихання. Василь Кошуба на прикладі продемонстрував як правильно зробити серцево-судинну реанімацію, використовуючи автоматичний дефібрилятор, а також виокремив першочергові дії при інфаркті, інсульті, судомах й удавленні.

Доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 ЛьвДУВС підполковник поліції Микола Моргун провів лекцію про заходи безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, її призначення, будову, тактико-технічні характеристики. Експерт поділився інформацією щодо вибору точки прицілювання, проведення пострілу. Наголосив на основних прийомах і правилах стрільби з вогнепальної зброї.

Після цього начальник відділу організації служби підполковник поліції Михайло Кухта надав важливу інформацію щодо охорони публічного порядку під час виборів Президента України-2019. А начальник відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Анатолій Перепелиця розповів про зміни в нормативних документах МВС України та ЛьвДУВС.