Понеділок, 11 березня 2019 15:46

Вихованці ЛьвДУВС на площі Ринок виконали Державний Гімн України

Курсанти та студенти Львівського державного університету внутрішніх справ разом з молоддю Львова, представниками громадських організацій, міської влади та духовенства заспівали на площі перед Ратушею Державний Гімн України.

Урочистість відбулася з нагоди 154-річчя першого публічного виконання пісні «Ще не вмерла Україна» в Перемишлі під час концерту, присвяченому Тарасові Шевченку. Статус Державного Гімну Незалежної України вірш Павла Чубинського, покладений на музику Михайла Вербицького, отримав 15 січня 1992 року.

Для виконання головного музичного твору держави перед Ратушею розгорнули стяг України. Солістами стали учні Львівської дитячої школи мистецтв №5, акомпанував оркестр «Львівські фанфари». Разом з ними співали сотні львів'ян та гостей міста.