Вівторок, 12 березня 2019 15:25

На факультеті психології ЛьвДУВС вручили дипломи магістра

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра 59-ти випускникам.

Привітала випускників зі знаковою подією у їхньому житті проректор ЛьвДУВС Ольга Балинська: «Студенти — це найбільша цінність кожного навчального закладу. А випускники — це найяскравіший його показник. Я прошу вас, щоб ви з гідністю пронесли звання випускника Львівського державного університету внутрішніх справ. Завжди пам'ятайте, що ви матимете справу з найдовершенішим творінням - людиною, і найзагадковішим елементом цього творіння — душею. Ніколи не скривдіть і не скалічте жодну душу. А якщо врятуєте хоча б одну з них, знайте — ви врятували цілий світ».

Від імені випускників до присутніх звернулася Юлія Гамотра: «Я зрозуміла з першого дня знайомства з факультетом, що це є моя хвиля, правильний вибір. Протягом усього навчання я відчувала себе потрібною та вартісною. Дякую кожному із вас, хто впродовж шести років був присутній у моєму житті. ЛьвДУВС навчив мене долати труднощі, йти з високо піднятою головою. Тут я знайшла вірних друзів та колег. І навіть покинувши студентські парти, ми назавжди залишимося колегами, бо нас об'єднала любов до людей».

Благословив випускників у добру путь настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич. Яскравим завершенням урочистої академії став невеличкий концерт, який підготували для випускників та їхніх гостей студенти молодших курсів факультету психології ЛьвДУВС.