Середа, 13 березня 2019 07:31

Курсанти пройшли поліцейський квест з огляду місця події

На криміналістичномку полігоні ЛьвДУВС відбувся поліцейський квест. Курсанти третього курсу факультету №2 під керівництвом доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Олександри Захарової змагалися у відпрацюванні прийомів огляду місця події.

Їм запропонували обстежити умовну квартиру, виявити сліди злочинця й зафіксувати хід та результати, використовуючи техніко-криміналістичні засоби. Після обговорення навчальної фабули, з курсантів сформували слідчо-оперативну групу. Вона й провела огляд місця події, відтвореного на криміналістичному полігоні.

Не залучені до слідчої дії курсанти спостерігали та фіксували у протоколі її хід і результати. Виконання завдань обговорювали, одразу ж визначали правильні кроки та помилки у проведенні огляду і протоколюванні. Аналізуючи позитивні та негативні моменти навчальної групи, роботу кожного курсанта оцінили.