Середа, 13 березня 2019 12:21

Березневе засідання Ради курсантського і студентського самоврядування

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося березневе засідання Ради курсантського і студентського самоврядування. До роботи зібрання долучилися провідні фахівці відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Наталія Коркішко та Юлія Качанівська.

Учасники засідання обговорили організаційні питання щодо проведення у весняний період ряду цікавих та корисних заходів. Перш за все, це активна участь вихованців вишу в благодійних акціях, відвідуваннях дитячих будинків. Серед іншого, є задуми реалізувати в університеті конкурси, як от «Голос ЛьвДУВС», «Що?Де?Коли?».

Крім цього, на засіданні обрали нового заступника голови курсантського і студентського самоврядування – студента 2-го курсу юридичного факультету Миколу Томашевського.