Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 14 березня 2019 10:47

Про Великий піст і його значення розповіли курсантам ЛьвДУВС

Written by
Rate this item
(0 votes)

З метою дати духовні настанови курсантам та повідати історію встановлення та тривання Великого посту, до ЛьвДУВС завітав настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич.

«Колись римський історик Тертуліан сказав: «Кров мучеників є насінням для християн». Були часи, коли церкву нищили. А сьогодні за те, що ти вірянин, тебе не будуть переслідувати. Натомість руйнують душу. І ця смерть набагато гірша, ніж фізична», – зазначив священик.

IMG 3502

Отець Володимир Кепич зокрема акцентував увагу курсантів на потребі читання Святого Письма в час посту. Адже це пора самопізнання, добра, щирості і саме у цей час віруючі стають ближчими до Бога. «Піст – це той період, який дає вам можливість очиститися від заздрощів і злості, поставити нові цілі та йти до них», – підсумував настоятель храму.

Того ж дня у навчально-тренувальному відділі «Верещиця», після відслуження молебню, настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці Іван Ревуцький розповів першокурсникам, як правильно поводити себе в час посту.

Read 273 times