Четвер, 14 березня 2019 13:47

З профорієнтаційною бесідою представники ЛьвДУВС завітали до школярів Старосамбірщини

Представники Львівського державного університету внутрішніх справ завітали на Старосамбірщину. Приїхали до школярів, аби познайомити їх із Львівським державним університетом внутрішніх справ і запропонувати обрати для себе одну з професій, яких навчають у виші.

Декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак і заступник декана Ольга Пацула відвідали Старосамбірську загальноосвітню середню школу №2 І-ІІІ ступенів, загальноосвітню середню школу І-ІІІ ступенів ім. о. Михайла Вербицького у селі Стрілки та Старосамбірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Богдана Сольчаника.

Щоб допомогти у професійному самовизначенні учням розповіли про структуру університету, напрями підготовки та спеціальності вишу. А також наголосили на умовах та особливостях вступу до ЛьвДУВС.
Крім цього, продемонстрували презентаційний відеоролик, роздали всім охочим буклети з інформацією про університет та відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.