Четвер, 14 березня 2019 15:31

Представники ЛьвДУВС завітали до Головного управління поліції Чернівецької області

Представники ЛьвДУВС провели робочу нараду із працівниками управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області. Університет представляли заступник Директора Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції – директор Центру післядипломної освіти, заочного та дистанційного навчання полковник поліції Ігор Стахура, в.о. начальника відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович та заступник начальника відділу кадрового забезпечення Роман Сушко.

На заході також були присутні начальник управління кадрового забезпечення полковник поліції Геннадій Федорюк, начальник сектору відбору та проведення атестації поліцейських підполковник поліції Оксана Зелепуга та школярі м. Чернівці.

На порядок денний було винесено питання про здійснення якісної профорієнтації молоді. Працівники вишу детально роз’яснити Правила прийому до університету в 2019 році, розповіли про освітні можливості, матеріально-технічну базу ЛьвДУВС, а також роздали інформаційні буклети.

Крім цього, відбулася зустріч з керівником Управління патрульної поліції в Чернівецькій області старшим лейтенантом поліції Артуром Шкробом та кадровими працівниками управління. Патрульним розповіли про перспективи підвищення освітнього рівня у ЛьвДУВС.