Спортсмени ЛьвДУВС посіли ІІ місце на обласних змаганнях із боротьби самбо

Written by
Rate this item
(0 votes)

Збірна Львівського державного університету внутрішніх справ стала «срібним» призером змагань із боротьби самбо за програмою «Динаміада – 2019». Захід відбувся 14 березня на базі спортивного комплексу «Динамо». За першість традиційно змагалися спортсмени правоохоронних відомств області. До складу університетської команди увійшли: Микола Гіль, Митрофан Скляров, Мар’ян Гоян, Владислав Денисовець та Вадим Лапін.

Всі спортсмени в особистому заліку посіли призові місця, що у підсумку забезпечило збірній ЛьвДУВС ІІ місце серед команд 1-ої групи:

I місце – викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Гіль у ваговій категорії «до 68 кг»;
I місце – курсант 1-го курсу факультету №1 Вадим Лапін у ваговій категорії «до 57 кг»;
II місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Митрофан Скляров у ваговій категорії «до 62 кг».
II місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Мар’ян Гоян у ваговій категорії «до 100 кг»;
III місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Владислав Денисовець у ваговій категорії «до 68».