Четвер, 14 березня 2019 15:39

Спортсмени ЛьвДУВС посіли ІІ місце на обласних змаганнях із боротьби самбо

Збірна Львівського державного університету внутрішніх справ стала «срібним» призером змагань із боротьби самбо за програмою «Динаміада – 2019». Захід відбувся 14 березня на базі спортивного комплексу «Динамо». За першість традиційно змагалися спортсмени правоохоронних відомств області. До складу університетської команди увійшли: Микола Гіль, Митрофан Скляров, Мар’ян Гоян, Владислав Денисовець та Вадим Лапін.

Всі спортсмени в особистому заліку посіли призові місця, що у підсумку забезпечило збірній ЛьвДУВС ІІ місце серед команд 1-ої групи:

I місце – викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Микола Гіль у ваговій категорії «до 68 кг»;
I місце – курсант 1-го курсу факультету №1 Вадим Лапін у ваговій категорії «до 57 кг»;
II місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Митрофан Скляров у ваговій категорії «до 62 кг».
II місце – курсант 3-го курсу факультету №1 Мар’ян Гоян у ваговій категорії «до 100 кг»;
III місце – курсант 2-го курсу факультету №2 Владислав Денисовець у ваговій категорії «до 68».