Четвер, 14 березня 2019 15:49

Представники КМЄС розповіли курсантам про роботу місії

У Львівському державному університеті внутрішніх справ представники Консультативної місії Європейського Союзу провели заняття для курсантів факультету №3.

Радник-тренер з громадської безпеки Детлев Квінглі (Сполучене Королівство Великої Британії та Ірландії) та експерт з тренінгів Любов Корчагіна розповіли курсантам чим займається КМЄС в Україні, ознайомили з пріоритетами місії.

Говорили про взаємодію поліції з населенням, кримінальні розслідування, забезпечення публічного порядку. Мова йшла також про реформування сектору цивільної безпеки та роботу урядових структур, що відповідальні за правоохоронну діяльність та верховенство права.

IMG 6

Додамо, це вже не перший візит представників КМЄС до Львівського державного університету внутрішніх справ. Зокрема експерти Місії провели ряд тренінгів з лідерства та управління для керівників середньої ланки поліції, навчання з питань забезпечення публічного порядку та прав людини. Курсанти мали можливість почути чимало лекцій від радників КМЄС, серед них про взаємини поліції та суспільства, а для майбутніх слідчих влаштовували інтерактивні заняття з community policing.