П'ятниця, 15 березня 2019 14:43

На факультеті управління та економічної безпеки майбутні вступники пройшли тренінг з визначення професії до душі

На факультеті управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся День відкритих дверей. До навчального закладу завітали близько 130 майбутніх абітурієнтів з Хлопчицької СЗШ I-III ступенів Самбірського району, СЗШ №70 м. Львова та Зимноводівської ЗОШ І-ІІІст. №2 Пустомитівського району. На зустріч прийшли учні дев'ятих, десятих та одинадцятих класів.

З вітальним словом до абітурієнтів звернулася декан факультету Ірина Ревак: «Наш факультет навіть за назвою незвичний і нестандартний. Другого такого ви не знайдете не те що у Львові, але й в Україні. Адже ми готуємо фахівців у сфері безпеки».

Доцент кафедри економіки та економічної безпеки Ольга Марченко розповіла майбутнім абітурієнтам про особливості факультету: «Ми молода, дружня, креативна команда, яка має одну мету — дати країні висококласних фахівців у сфері управління, економіки, фінансів, аудиту, обліку, аналітики та безпеки. Всі наші викладачі постійно вдосконалюються, відвідують міжнародні конференції та стажування і залучають до цього студентів».

Школярів ознайомили зі структурою факультету.
«Здобути освітній ступінь бакалавр ви можете за такими спеціальностями — облік та оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, менеджмент, - розповіла Ольга Марченка, - Якщо ви вдало і успішно закінчите бакалаврат, зможете далі навчатися на магістратурі , здобуваючи фах — фінансова розвідка або управління і безпека організацій. І ці дві спеціальності - це справді унікальний освітній продукт, який вам не запропонує жоден інший виш. Ми маємо абсолютно унікальні освітні програми — економічна експертиза, облік і аудит, фінансова аналітика, менеджмент та безпека бізнесу».

Представники факультету розповіли учням про гарно налагоджену комунікацію з працедавцями, яка допомагає студентам успішно знаходити роботу. І про можливість постійного самовдосконалення на факультеті — тренінги, заняття, гуртки англійської мови.

«Ми не тільки навчаємо, - зазначила Ольга Марченко, - Ми даємо простір для розвитку ваших умінь та навичок, креативності та творчості. У нас гарно організоване дозвілля. А ще наші здобувачі вищої освіти за бажанням можуть отримати подвійний диплом українського та польського зразків».

Згодом гостям старший викладач кафедри економіки та економічної безпеки Олена Столяренко запропонувала пройти тренінг з визначення професії до душі. А ще зіграти у вікторину «Правда чи не правда» де учням задавали запитання про відомих людей та цікаві професії.

Аби допомогти визначитися з майбутнім вибором розповіли про формулу успіху та обрання свого фаху. А також нагадали про те, які предмети ЗНО потрібні для вступу на одну зі спеціальностей факультету.

Далі учням запропонували переглянути відеоролик про факультет та запросили на екскурсію. Зокрема відвідали храм сакрального мистецтва – церкву св. Климента Шептицького, що на території навчального закладу. Завершили гостини частуванням - цікавою розмовою за горнятком гарячого чаю з солодощами.