П'ятниця, 11 серпня 2017 11:34

У ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки слідчих

У Львівському державному університеті внутрішніх справ 11 серпня відбулись урочистості з нагоди випуску слухачів курсів первинної професійної підготовки слідчих. 26 випускників, завершивши чотиримісячне навчання, вже з понеділка розпочнуть службу в органах досудового розслідування Національної поліції в Львівській, Івано-Франківській та Волинській областях.

З цією важливою подією у професійному житті кожного поліцейського привітали випускників директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС Юрій Назар, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області – начальник слідчого управління Микола Самарчук та настоятель храму Блаженнішого Климентія Шептицького отець Севастіян.

«Слід об’єктивно оцінювати той обсяг знань, які ви отримали за 4 місяці. Той базовий обсяг знань, який ви здобули на курсах, дасть вам можливість працювати на належному рівні, однак не забувайте постійно самовдосконалюватись та підвищувати кваліфікацію. Пам’ятайте, що успішна та людина, яка вчиться все життя, – зазначив Юрій Назар. – Зараз ви підете в практичні підрозділи і будете вирішувати долі людей, тож не забувайте приймати рішення, керуючись не лише принципом законності, а й принципом гуманізму».

«У вас попереду дуже багато помилок, на яких ви будете вчитись, а також багато перемог для себе, для вашої родини. Я хочу, щоб ви зрозуміли, що слідчий – це найвища «каста» працівників правоохоронного органу, на плечі якого покладена надзвичайно висока відповідальність. Слідчий – це не лише правознавець вузького профілю, це є юрист з кримінального, кримінально-процесуального, адміністративного, цивільного права. Тож моя особиста порада – читайте все, що стосується вашої роботи. Бажаю та терпіння та успіхів»,– звернувся до випускників Микола Самарчук.

У добру путь, випускники! Ми віримо, що здобуті в університеті знання ви лише примножите і уміло застосуєте на практиці. Бажаємо вам добра, творчих успіхів та професійного зростання!