Шаблоны Joomla 3.5


У рамках міжнародного курсу від Академії МВС Грузії «Тиждень з грузинською поліцією» декан факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Степан Гнатюк здійснив міжнародне відрядження до Тбілісі.

До складу української делегації увійшли також представники Харківського національного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та «Академії поліції» НАВС.

До Тбілісі також приїхали представники навчальних закладів Білорусі, Казахстану, Молдови, Вірменії, Азербайджану, Литви та Латвії.

Під час візиту учасники курсу ознайомилися із реформами та роботою різних структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ Грузії. Зокрема, дізналися про особливості діяльності підрозділів поліції країни. Їм розповіли про реформи, запланавані у системі МВС Грузії, а також про впровадження нових технологій для ефективнішого виконання завдань патрульними поліцейськими. Розказали про досвід вдосконалення методів професійного навчання у програмі підготовки слідчих. Гостей ознайомили з інфраструктурою Академії та показали як відбувається навчальний процес.

Згодом учасники програми побували у експертно-криміналістичній лабораторії та відвідали Центр спільного обслуговування патрульної поліції, оглянули автопарк поліції Грузі та спорядження, яке отримують поліцейські, що заступають на службу.

Побували також у Центрі спільних операцій 112. Тут дізналися про специфіку роботи, структуру системи, а також плани на подальший розвиток.

11

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС відбулись змагання зі стрільби з бойової зброї. За звання кращого стрільця боролися 40 першокурсників.

Юнаки та дівчата повинні були влучити з пістолета Макарова у мішень з відстані 25-ти метрів з положення стоячи. Суддя змагань – старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Микола Алембець – визначав переможця за кількістю отриманих очок.

У підсумку змагань командну першість здобули курсанти факультету №1.

В особистому заліку серед дівчат перше місце виборола курсант факультету №1 Вікторія Кушнір. Друге місце отримала вихованка факультету №2 Катерина Мигаль, а третє - курсант цього ж факультету Юлія Шевчук.

Серед хлопців «золото» здобув вихованець факультету №3 Руслан Корчак. Другу сходинку посів курсант факультету №1 Назарій Касіян. Вадим Лапін – представник факультету №1 – отримав третє місце.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної форми навчання освітнього ступеня «бакалавр» факультету управління та економічної безпеки.

Святкування з нагоди вручення дипломів здобувачам освітнього ступеня «бакалавр» напряму підготовки «Менеджмент», «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит» пройшли у центрі дозвілля університету.

Випускників привітав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

«Я щиро вас вітаю зі вступом. Саме зі вступом — з першим кроком у ваше доросле життя, - звернувся до випускників Роман Благута. - Сьогодні у вас свято - ви отримали дипломи. А завтра ви вже стаєте на стежину професійної діяльності. Прагніть щодня бути кращими. Це важливо для вас, для нас, для того, щоб далі набувати необхідні навички, які у перспективі стануть основою вашого професійного зростання».

З вітальним словом до випускників звернулася також декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак: «Ще зовсім недавно, чотири роки тому, ви переступили поріг незнаного, невідомого, і утаємниченого студентського життя. Ви пізнавали світ і, напевно, замислювалися, ким станете, який фах здобудете, які виклики будуть перед вами. Позаду тривалий шлях, але попереду — велике майбуття, відчинені двері перед незвіданими світами».

11

До спільної молитви випускників запросив отець Олег з Храму святих Володимира і Ольги.

12

Випускники Аліна Пращур, Андрій Ревій та Наталія Думас подякували викладачам за терпіння, розуміння, доброту та старання, а батькам – за підтримку, турботу та любов.

13

Доцент кафедри економіки та економічної безпеки Ольга Марченко подарувала випускникам пісню у власному виконанні.

Привітали бакалаврів студенти Христина Яняк, яка продекламувала вірш, та Влад Барзенков із музичною композицією.

Завершилися урочистості спільним виконанням студентського гімну та фото на пам'ять.

Другокурсники факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ пройдуть навчальну практику у практичних підрозділах на посадах дільничних офіцерів поліції. Вихованці вишу матимуть змогу здобути практичний досвід та отримати нові знання.

site

Навчальну практику на посадах дільничних пройдуть 75 курсантів ЛьвДУВС. 25 із них залишаться на Львівщині. Вчора у Головному управлінні поліції області для них відбувся інструктаж щодо проходження майбутньої практики.

Ще 50 курсантів проходитимуть стажування у підрозділах поліції Тернопільської, Закарпатської, Волинської, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Івано-Франківської, Полтавської областей та місті Києві.

Навчальна практика триватиме впродовж трьох тижнів.

Близько 70-ти випускників завітали до рідного вишу, аби зустрітися з однокурсниками та поділитися спогадами про незабутні роки навчання.

1
Зустріч відбулася цієї суботи у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Про найбільш яскраві миті курсантського життя та дружбу, яку не здолали ані час, ані відстані, розповіли колишні вихованці факультету №1.

Минуло 20 років з моменту вручення перших офіцерських погонів. Тож, зустрівшись нарешті знову, випускники із ностальгією занурились в атмосферу рідного вишу, поспілкувалися зі своїми наставниками, подякували їм за мудрі поради та життєві орієнтири, що допомагають прямувати правильним шляхом.

5
Зустріч розпочалася у центрі дозвілля ЛьвДУВС. Насамперед, присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Війни в Україні.

6
Після цього випускникам запропонували переглянути презентаційний відеоролик про університет.

Із привітальним словом до присутніх звернувся перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський. Він наголосив, що двері вишу завжди відкриті для його випускників. Присутні щиро подякували за таке запрошення, адже для багатьох із них alma mater назавжди залишиться місцем кращих юнацьких спогадів.

Кожен із випускників розповів про свої досягнення та успіхи, родину, поділився спогадами про навчання.

Для колишніх курсантів влаштували невеличку екскурсію вишем – запросили до університетського музею, стрілецького тиру, спортзалу, показали, в яких умовах проживають тепер курсанти.

На плацу університету відбулось урочисте покладання квітів до обеліску правоохоронцям, які загинули за Батьківщину.

Після цього випускники 1999 року вишикувалися у стрій, аби пригадати курсантські роки та, як колись, урочисто крокувати подвір’ям рідного вишу.

Насамкінець колишні курсанти зробили загальне фото на згадку, аби спогади про цю зустріч залишилися назавжди у їхній пам’яті.

 24

 

 

Міжнародна науково-практична конференція «Кримінально-правові, кримінально-процесуальні та кримінологічні проблеми протидії злочинності неповнолітніх» пройшла в Освітньому комплексі поліції Республіки Вірменії.

Львівський державний університет внутрішніх справ представили завідувач відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Ігор Петрик та заступник декана факультету № 1 Микола Пацкан.


Під час конференції обговорили проблеми та шляхи вдосконалення протидії злочинності неповнолітніх. Аналізували вплив соціально-негативних факторів на вчинення правопорушень. Йшлося також про особливості допиту неповнолітніх потерпілих.
Завідувач відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Ігор Петрик представив на науково-практичній конференції доповідь на тему «Правовий захист неповнолітніх і деякі особливості їх кримінальної відповідальності».

Науковий форум став майданчиком для дискусії правоохоронців-практиків та науковців із поліцейських навчальних закладів Вірменії, України та Білорусі.

На конференції також представили інформацію про ЛьвДУВС: умови навчання, наукову та міжнародну діяльність.

Окрім цього, учасники зустрічі побували на екскурсії Єреваном, відвідали Національний музей Вірменії, язичницький храм у Ґарні. А також поклали квіти до меморіалу працівникам поліції, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ завітали до представників Ради ветеранів вишу.1

Неля Балабанова розповіла другокурсникам факультету №1 про свій професійний шлях від посади інспектора по справах неповнолітніх до секретаря Ради ветеранів університету. Вона і сьогодні активний учасник роботи ветеранської організації.

2

Третьокурсники цього ж факультету відвідали також учасника Другої світової війни Володимира Коледу. Попри поважний вік - 97 років - він досі пам’ятає лихоліття воєнного часу та своїх бойових побратимів.

3

Ветерани органів внутрішніх справ щиро подякували за увагу, добрі слова та підтримку вихованцям вишу.

4

Курсанти ЛьвДУВС знають, що досвідчені працівники ОВС заслуговують на особливу пошану, тому відвідують їх щороку, адже такі візити завжди зігрівають серце.

 

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науковий семінар “Сучасний конституціоналізм: проблеми теорії та практики”.

IMG 1

На заході розглянули питання соціально-політичного виміру конституціоналізму, його історії та сучасного стану. Торкнулися проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини та громадянина в Україні, а також шляхи вдосконалення конституційно-правового механізму взаємодії між органами публічної влади. Говорили про місцеве самоврядування та проблеми територіальної організації влади у державі.

Зі вступним словом до присутніх звернулася проректор ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська.
“Проблема конституціоналізму в нашій державі надзвичайно гостра, - зазначила вона. - Не тому, що Конституція не досконала, не тому, що громадяни не виконують чи не дотримуються її норм. Просто у державі виникають такі складні ситуації, які демонструють, що і конституційний лад буває під загрозою, і конституційність самих нормативних актів - законодавчих і підзаконних - також буває під питанням”.

Завідувач кафедри адміністративно-правових дисциплін юридичного факультету ЛьвДУВС, кандидат юридичних наук, професор Мирослав Ковалів зауважив: “Коли ми говоримо про конституціоналізм, то йдеться про те, що він буває лише у правовій державі. А вона повинна діяти на принципах верховенства права, законності та гласності. Проте є чимало проблем у їх реалізації. Тож на сьогоднішньому науковому семінарі обговоримо те, що болить нам як науковцям і тривожить практичних працівників”.

Із доповідями на науковому семінарі виступили представники ЛьвДУВС, Львівського національного університету імені Івана Франка, юридичної компанії «Товариство правових левів», Департаменту патрульної поліції, 8-го апеляційного адміністративного суду та Давидівської сільської ради.

На науковому заході обговорювали теми гібридної війни як форми реконструкції держави; кібербулінгу; аналізували інформаційну безпеку України. Розглядали окремі аспекти поняття «біженець» у вітчизняному законодавстві та гарантії забезпечення прав тимчасово переміщених осіб. Торкнулися проблеми реалізації конституційних прав і свобод людини у сфері вищої освіти; права на медичну допомогу та безпечне довкілля.

Опираючись на іноземний досвід, говорили про загальні принципи адміністративного судочинства Естонії та законодавчий процес Великобританії, особливості публічної служби у Німеччині та захист прав людини в Європейському Союзі.

Теми, які сьогодні розглядали на науковому семінарі, згодом потраплять у збірник наукових тез.

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ до Дня захисту людей похилого віку відвідали ветеранів органів внутрішніх справ.

Вихованці 2-го та 3-го курсів факультету №2 завітали до Арсена Мелкумова та Степана Пенюка. Вони привезли їм пакунки з продуктами.

3

Юнаки тепло поспілкувалися з ветеранами, почули чимало цікавих історій із їхнього життя. Молоде покоління правоохоронців отримало цінні поради від досвідчених працівників ОВС та щирі подяки за постійну турботу й шану.

Наприкінці зустрічі курсанти побажали ветеранам довголіття, оптимізму, здоров'я та миру.

До Львівського державного університету внутрішніх справ із робочим візитом завітали представники Освітнього комплексу поліцейської освіти та підготовки Чеської Республіки.

До складу іноземної делегації увійшли тренери Комплексу Мірослав Кортан і Ян Пехачек та представники МВС Чехії Петра Кратохвілова та Івета Ждарська.

 


Це вже не перший візит іноземних колег до ЛьвДУВС. Цьогоріч у лютому в університеті відбулася зустріч у рамках проекту з протидії насильству над дітьми та особливостей роботи поліцейських з неповнолітніми. Тоді ж було досягнуто домовленостей про створення за підтримки чеської сторони у ЛьвДУВС кімнати щодо протидії насильству над дітьми. Сьогоднішня зустріч була ще одним кроком до втілення цього задуму у життя.

На зустрічі з гостями були присутні т.в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, декан факультету №3 Степан Гнатюк, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету №1 Олександра Захарова, завідувач відділення капітального будівництва відділу ресурсного забезпечення Микола Ворожко, провідний фахівець відділення міжнародної освітньої діяльності Оксана Москаль та фахівець цього ж відділення В`ячеслав Ткаченко.
Обидві сторони розглянули проект майбутнього будівництва інтерактивної кімнати, обговорили кошторис робіт. Домовилися про оснащення навчальних приміщень меблями та технікою.

16
Згодом гості оглянули аудиторії, що планують обладнати як інтерактивну кімнату щодо протидії насильству над дітьми. Окрім цього, побували у навчальному ситуаційному центрі ЛьвДУВС.

 

Сторінка 1 із 106