Шаблоны Joomla 3.5


Львівський державний університет внутрішніх справ вкотре запросив у гості всіх охочих дізнатися про життя вишу: 23 лютого тут відбувся День відкритих дверей. До ЛьвДУВС завітали близько 300 відвідувачів із різних куточків Львівщини, а також мешканці Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Волинської, Вінницької та Житомирської областей.

Вихованці загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших навчальних закладів, батьки майбутніх абітурієнтів зустрілися з представниками університету у залі центру дозвілля. На початку знайомства гості переглянули презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, полковник поліції Роман Благута: «Великий шлях розпочинається з маленьких кроків. Але наскільки ці кроки будуть впевненими, обдуманими та послідовними, настільки цей шлях буде ефективним і дасть можливість стати фахівцем своєї справи. Професія поліцейського цікава, але доволі складна. Кожен, хто її обирає, вже заслуховує на похвалу й високу оцінку, адже немає вищого блага, ніж служити своєму народові».

Про особливості вступної кампанії розповів секретар приймальної комісії ЛьвДУВС полковник поліції Юрій Назар. Після цього гості мали можливість задавати запитання.

Далі курсанти та студенти показали гостям, що не лише навчанням живе університет. Тут є можливість також розвивати свої здібності й таланти. Курсант 4-го курсу факультету №1 Вікторія Вольська та фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Юлія Качанівська виконали пісню «В чистім полі». А студентка 4-го курсу факультету психології Наталія Прохорчук продекламувала вірш «Ти бережеш мене від градів».

Опісля гостей запросили подивитися на показові виступи на плацу університету. Курсанти продемонстрували техніку затримання злочинців. Окрім цього, охочі оглянути спеціалізовані транспортні засоби, які використовують різні підрозділи поліції.

У лекційному залі майбутні абітурієнти поспілкувалися з представниками усіх факультетів. Юнаки та дівчата, які обрали професію поліцейського, мали змогу зареєструватися як кандидати на навчання за державним замовленням на Освітньому порталі Національної поліції.

18

Гості відвідали криміналістичний полігон, ознайомилися з роботою та наповненням бібліотеки, побували на екскурсії у Народному музеї. У стрілецькому тирі курсанти показали майбутнім абітурієнтам вправи з розбирання та збирання навчальної зброї.

Побачене та почуте залишило у гостей чимало вражень, які обов’язково вплинуть на вибір майбутньої професії.

137 здобувачів вищої освіти Львівського державного університету внутрішніх справ цьогоріч розпочнуть службу у практичних підрозділах поліції. Вихованці вишу поповнять лави працівників слідства та кримінальної поліції. Остаточне рішення про розподіл за посадами випускників було прийнято 22 лютого на засіданні комісії під головуванням начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області генерала поліції третього рангу Валерія Середи. До складу комісії увійшли начальник відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Ніна Лигун, головний спеціаліст відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Ганна Тропотяга, керівництво вишу та факультетів, представники Управлінь кадрового забезпечення та слідчих управлінь ГУНП в областях.

Випускники ЛьвДУВС 2019 року загалом розпочнуть службу в одинадцяти областях України, включаючи західні регіони, а також Київську, Житомирську та Вінницьку області. Найбільше вихованців університету працюватимуть у підрозділах поліції Львівщини та Волині.

21 лютого у трьохзальному комплексі «Динамо», що на вулиці В. Янева, 10, завершився Чемпіонат Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед правоохоронних відомств області за програмою «Динаміада-2019». Позмагатися за нагороди прибули близько 50 учасників. Боротьба за перемогу велась у семи вагових категоріях.

1111

Команду Львівського державного університету внутрішніх справ на змаганнях представляли переможці та призери університетського чемпіонату з гирьового спорту під керівництвом старшого викладача кафедри спеціальної фізичної підготовки Миколи Костовського. Відтак, п’ятьом курсантам вдалось вибороти місця на п’єдесталі. А курсант вишу Іван Намачинський зміг виконати норматив кандидата в майстри спорту України з гирьового спорту. У підсумку команда ЛьвДУВС посіла загальнокомандне ІІ місце у своїй підгрупі.

Зокрема, наступні курсанти посіли призові місця:
курсант 1-го курсу факультету № 3 Іван Намачинський посів І місце у ваговій категорії «68 кг»;
курсант 3-го курсу факультету № 2 Максим Рябошапко – ІІ місце у ваговій категорії «85 кг»;
курсант 3-го курсу факультету № 2 Роситслав Лукашенко – ІІ місце у ваговій категорії «95 кг»;
курсант 2-го курсу факультету № 2 Володимир Піскуровський – ІІІ місце у ваговій категорії «73 кг».
курсант 3-го курсу факультету № 2 Андрій Дуб – ІІІ місце у ваговій категорії «78 кг».

21 лютого на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся міжвузівський науково-практичний семінар «Мова – кордон національної безпеки» до Дня рідної мови. Участь у заході взяли викладачі, курсанти і студенти Львівського державного університету внутрішніх справ, Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Львівської філії Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна.

Так, ЛьвДУВС на заході представляли студентки 1-го курсу юридичного факультету. Іванна Писко виступила з темою «Мовна особистість Пантелеймона Куліша». Своє наукове дослідження на тему «Мовний феномен Івана Пулюя» представила Христина Шпат. Науковий керівник юних дослідників – доцент кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення ЛьвДУВС Мар’яна Гдакович.

Світлини прес-центру ЛДУБЖД

П'ятниця, 22 лютого 2019 08:51

За новими знаннями – до ЛьвДУВС!

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали учні приватної середньої загальноосвітньої школи-гімназії «Відродження», ліцею «Гроно» та ЗОШ №41 м. Львова. Юні гості вирішили ближче познайомитися з навчальним закладом.

Спершу про особливості навчання в університеті, його переваги та умови вступу розповіли працівники відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович та Ігор Єсип. Застерегли і від небезпек, що підстерігають підлітків щодня, зокрема, наркоторгівля та кіберзлочинність.

Після розмови школярам провели невеличку екскурсію університетом. Діти завітали до криміналістичного полігону, де зберігаються муляжі наркотичних речовин, побачили, як виглядає валіза криміналіста. Крім цього, працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки звернули увагу підлітків на заходи безпеки при поводженні із вибухонебезпечними речовинами та предметами, схожими на вибухові пристрої.

Місяць поспіль за ініціативи відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС вихованці університету спільно з волонтерами «Корпорації добрих справ» привозять до благодійної кухні частування для знедолених.

Уже п’ять факультетів приєдналися до благодійної справи. Цього разу продовжили добру традицію курсанти факультету №2. Вони привезли пакунки з продуктами у Горіховий гай. Сюди за гарячим обідом прийшли десятки знедолених.

4

Додамо, громадська організація Центр волонтерства «Корпорація добрих справ» уже не перший рік реалізує у Львові соціальний проект «Нагодуй голодного». Двічі на тиждень за гарячим обідом і фруктами до Левандівського парку та Горіхового гаю приходять безхатьки, знедолені та пенсіонери, яким бракує грошей на харчування.  

21 лютого до Львівського державного університету внутрішніх справ з робочим візитом завітали представники Освітнього комплексу поліцейської освіти та підготовки (Чеська Республіка). Візит відбувся в рамках проекту «Протидії насильству над дітьми та особливостей роботи поліцейських з неповнолітніми». Відтак представники обидвох сторін обмінялися досвідом щодо цієї проблеми. Колеги з Чехії також ознайомилися із діяльністю університету та обговорили питання майбутнього співробітництва в напрямку створення на базі вишу інтерактивної кімнати щодо протидії насильства над дітьми.

1

До складу іноземної делегації увійшли тренери Комплексу Мірослав Кортан і Ян Пехачек, технічний експерт Чеського агентства з розвитку Ян Пейріл, консультант Чеського агентства з розвитку Юзеф Новотний та офіцер зв’язку Посольства Чеської Республіки в Україні Марек Пражак.

На зустрічі з гостями були присутні в.о. ректора ЛьвДУВС Тарас Созанський, проректор Мар’ян Гурковський, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, декан факультету №3 Степан Гнатюк, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Данило Йосифович, доцент кафедри кримінального процесу криміналістики Олександра Захарова, провідний фахівець відділення міжнародної освітньої діяльності Оксана Москаль.

7

«Проблема насильства щодо дітей є надзвичайно важливою й потрібною для вивчення, враховуючи ті реалії, які зараз є в суспільстві. Тема сексуального насильства над неповнолітніми дуже актуальна й тому, що якихось ґрунтовних досліджень щодо цього питання в Україні наразі немає. Крім цього, багато таких злочинів приховується, оскільки люди не готові про це говорити. Батьки часто переконані, що дитині краще швидше про все забути. Особливо гостро ця проблема постає стосовно процесуальних процедур, де необхідно провести слідство, згадати деталі», – зазначив Тарас Созанський.

По завершенню офіційної зустрічі для чеських поліцейських провели екскурсію навчальним закладом. Так, гості відвідали інтерактивну кімнату протидії насильству в сім'ї. Після чого їх ознайомили з аудиторією, що пропонується для оснащення інтерактивної кімнати щодо протидії насильства над дітьми.

Тож перші кроки в напрямку реалізації проекту зроблені. Його планують втілити в життя до кінця 2019 року.

«Герої не вмирають!» – саме з цими словами для кожного українця асоціюються патріоти, які загинули за свою країну та народ. На Майдані пліч-о-пліч вони виборювали свободу України, за неї ж полягли. І для нас є святим обов’язком гідно вшанувати наших Героїв й завжди пам’ятати, хто і за що віддав своє життя.

Так, 20 лютого у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні. Курсанти та студенти спільно з провідним фахівцем відділення соціально-гуманітарної роботи Юлією Качанівською співали й декламували вірші про загиблих бійців, тяжку материнську долю, Євромайдан, війну… Силою танцю торкався струн душі кожного й хореографічний ансамбль під керівництвом Степана Беня. А між тим на проекторі транслювалися тематичні слайди фотографій з Майдану Незалежності, які відновлювали в пам’яті присутніх події тих років.

7777
Пам’ятний захід завершився символічно. Зі сцени прозвучало – «Заспіваймо пісню за Україну», що немов німий заклик знайшло відгук у таких ще юних серцях глядачів:

Заспіваймо пісню за Україну
За її незалежність, за волю її
Заспіваймо пісню за Україну
Бо потрібна допомога моїй рідній землі…

20 лютого у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених. Перед початком роботи засідання учасники обговорили ряд організаційних питань. Так, куратор наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конкурси та зустрічі.

Після цього вихованці вишу представили свої наукові роботи. Здобувач освітнього ступеня «магістр» факультету управління та економічної безпеки Каріна Вижовець виступила з темою «Корупція в Україні: методи оцінки та проблеми подолання». Результати свого дослідження на тему «Насильство в сім’ї» презентувала курсант 3-го курсу факультету №3 Анюта Довганич.

День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті тих, які боролись за честь, правду і гідність та віддали своє життя за майбутнє української нації. Мітинги-реквієми, приурочені цій скорботній даті, відбулись і у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

«Зима 2014 року – це той період, коли ми навіть не здогадувалися, які випробування нас чекають. Скільки ще буде жертв та боїв… Але майбутні Герої Небесної Сотні були впевнені, що саме тоді й на тому місці вирішується доля України. У кожного був свій шлях до Майдану. Ці люди відрізнялися життєвим досвідом, віком, освітою, але, водночас, усі вони уособлювали нескореність українського народу. Ціною свого життя довели, що ми варті мати незалежну країну. Нехай пам’ять про них дасть нам наснагу, мудрість та волю в подальшому розбудовувати державу на власній землі» – звернувся до курсантів директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС полковник поліції Юрій Назар.

Мітинги-реквієми на території ЛьвДУВС по вул. Городоцькій, Замарстинівській, Кривоноса та в навчально-тренувальному відділі «Верещиця» супроводжувались виступами вихованців вишу. Так, курсант 3-го курсу факультету № 1 Олег Тимишин декламував вірш «Куди летиш, без імені душа?». А першокурсниця факультету №2 Вікторія Веремчук – «А Сотня вже зустріли небеса…». Тим часом, на Замарстинівській, 9, під час мітингу транслювалися уривки із подій Революції Гідності, до щему в серці звучали й вірші про Небесну Сотню.

«Подвиг Героїв Небесної Сотні – це символ готовності віддати своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє своєї Батьківщини», ? зазначив в.о. декана юридичного факультету Іван Красницький.

У НТВ «Верещиця» курсанти також покладали квіти та запалювали лампадки до Меморіалу пам’яті правоохоронцям, які загинули за Україну, та стенду з іменами й портретами Героїв Небесної сотні.

Крім цього, в храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього, що на вул. Замарстинівській, 9, відбулася поминальна панахида. З цією метою до храму прийшли проректори університету, декани факультетів, керівники кафедр та курсів, а також курсанти ЛьвДУВС.

Сторінка 1 із 81