Шаблоны Joomla 3.5


21 квітня в день виборів Президента України 400 курсантів та 75 офіцерів Львівського державного університету внутрішніх справ брали участь у забезпеченні публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях.

Зокрема, триста п’ятдесят вихованців вишу були на 201 виборчій дільниці у шести районах Львова. Тим часом, офіцери ЛьвДУВС забезпечували правопорядок у Яворівському, Мостиському та Городоцькому районах Львівщини, а також Сихівському районі м. Львова. Інших п’ятдесят курсантів університету під керівництвом заступника декана факультету №2 Юрія Яремчука та заступника декана факультету №1 Миколи Пацкана розподілили по Закарпаттю, частина з яких була сконцентрована в Міжгірському районі.

Зауважень до несення служби працівниками та курсантами університету не було. Варто зазначити, що головне завдання правоохоронців – забезпечення публічної безпеки і порядку під час виборів Президента України, збереження виборчої документації та швидке реагування на всі повідомлення про порушення виборчого законодавства.

У Київському Палаці спорту з 18 по 21 квітня проходив чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та юніорів. На змагання приїхали понад дві сотні учасників зі всієї України.

До складу збірної команди Львівської області увійшли спортсмени з ЛьвДУВС.

 

У підсумку змагань викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 старший лейтенант поліції, майстер спорту України міжнародного класу Михайло Домінюк виборов право представляти Збірну команду України на Чемпіонаті Європи, який відбудеться на початку червня у Німеччині.

Окрім цього, курсант першого курсу факультету №3 Іван Намачинський став бронзовим призером серед юніорів у вправі "командна естафета".

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття проректору ЛьвДУВС Струсу Василю Михайловичу з приводу смерті матері Струс Ганни Григоріївни.

skor

Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце матері, яка є найголовнішою у житті кожного з нас. Нехай Бог дасть сили перенести Вам і Вашій родині важку втрату. Сумуємо разом з Вами…

Вічна пам’ять та Царство Небесне!

Шановні колеги!

Заупокійне богослужіння (парастас) за померлою відбудеться сьогодні о 19:00 годині. Прощання та похорон – завтра, 23 квітня, о 12:00 годині. Адреса: Львівська область, Яворівський район, с. Мужиловичі.

Завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ підполковник поліції Юрій Йосипів врятував жінку, на котрій зайнявся одяг та не допустив пожежі у її домогосподарстві. Подія сталася сьогодні, 20 квітня, у селі Тучапи, що у Городоцькому районі.

10

Офіцер поліції забезпечував охорону виборчої дільниці. Близько 12.45 години почув крик жінки, яка кликала на допомогу. Підполковник поліції негайно відреагувавна заклики та побачив, що у розташованому неподалік дільниці домогосподарстві, на городі, літня жінка запалила сухі стебла кукурудзи. Вогонь перекинувся на синтетичний одяг господині, який миттєво спалахнув. Намагаючись збити полум’я, жінка впала і не могла самостійно піднятись.

Правоохоронець загасив палаючий одяг на пенсіонерці. Після цього, разом із сусідом, який також прибіг на допомогу, рятівники загасили вогонь. Зараз 87-річна потерпіла перебуває у лікарні.

«Я знайомий з Юрієм вже досить давно і знаю його як справжнього офіцера, чоловіка, завжди готового прийти на допомогу. Він був серед тих, хто у 2014 році першими зголосились вирушити на Схід України у зону АТО, супроводжуючи бійців новоствореного добровольчого батальйону «Львів». У подальшому він ніс службу у зоні бойових дій не одну ротацію та був нагороджений. Сьогоднішній вчинок характеризує Юрія як справжнього правоохоронця – мужнього та рішучого. Це правильно, що саме такі люди навчають майбутніх поліцейських, не лише в теорії, але й на практиці показуючи, що таке бути правоохоронцем та справжнім чоловіком», - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Впродовж двох днів, 18 та 19 квітня, у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувався V Міжнародний студентський саміт на тему «Права людини в умовах сучасних глобалізаційних викликів». Співорганізаторами заходу виступили ДДУВС та Всеукраїнська громадська організація «Асоціація українських правників». Учасниками саміту стали команди з України, Казахстану та Польщі.

40
Львівський державний університет внутрішніх справ на саміті представляли співголова Наукового товариства вишу, здобувач освітнього ступеня «бакалавр» юридичного факультету Микола Апетик та магістр права Марія Заболотна. Делегати від ЛьвДУВС представили наукову роботу на тему «Репродуктивні права фізичної особи за законодавством України та інших країн». Науковий керівник – в.о. заступника декана юридичного факультету, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Альона Дутко. У підсумку команда ЛьвДУВС здобула на Міжнародному студентському саміті ІІ місце.

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулася всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена теорії та практиці управління системою економічної безпеки. Участь у заході взяли знані науковці, досвідчені практики у сфері економіки та представники органів місцевого самоврядування.

Пленарне засідання розпочав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

“Львівський державний університет внутрішніх справ став платформою для того, щоби відомі в Україні та за її межами фахівці, науковці, практики мали можливість зустрітися, обговорити питання, які стосуються якісної організації планування економіки в державі та забезпечення економічної безпеки: від організаційних, управлінських, аналітичних заходів до дієвих кроків у сфері правоохоронної діяльності”, - зазначив Роман Благута.

Учасників наукового заходу також привітали та побажали плідної дискусії перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов, заступник начальника Головного управління статистики Львівщини Лариса Сотнікова та завідувач сектору підприємництва та регуляторної політики відділу ділових індустрій управління економіки Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Оксана Куденчук.

Окрім науковців ЛьвДУВС, свої доповіді на конференції презентували представники закладів вищої освіти Києва, Полтави, Харкова, Миколаєва, Чернігова, Черкас, Хмельницького та Львова.

Під час заходу йшлося про актуальні проблеми розвитку національної економіки з позиції теорії безпекознавства та формування дієвих ринкових механізмів в умовах глобалізаційних викликів. На конференції обговорили також питання прикладного аспекту економічної освіти.

Модераторами дискусійних панельних були проректор ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська, декан факультету управління та економічної безпеки, доктор економічних наук, доцент Ірина Ревак та проректор вишу, доктор економічних наук, професор Василь Франчук.

Організатори заходу сподіваються, що наукові доробки учасників конференції стануть суттєвим доповненням до освітніх програм у сфері безпекової економіки, окреслять орієнтири подолання кризових явищ та підвищення рівня стабільності в Україні.

21

Першокурсники четвертої групи факультету №3 разом з доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Наталією Дідик побували у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського та Львівському літературно-меморіальному музеї Івана Франка. Екскурсія відбулась до Дня пам'яток історії та культури.

30
Для вихованців вишу візит до музею Грушевського був цікавим, адже там, у шести експозиційних залах, висвітлено майже всі етапи життя та праці вченого. Першокурсники побачили відновлені інтер’єри житла українського історика: меблі, речі побуту, світлини, документи.

Окрім цього, учасникам екскурсії випала унікальна нагода поспілкуватися з двоюрідною онукою Михайла Грушевського, яка вже багато років працює у цьому музеї. Лариса Олександрівна Найдух охоче розповіла про історію своєї великої родини. Розмова була вкрай душевною і теплою.

31
Вихованці університету із захопленням оглянули і сусідню садибу, в якій з 1902-го по 1915 роки мешкав видатний письменник, учений, політичний та громадський діяч Іван Франко. Тут він написав свої найкращі твори.

Після екскурсії усі поринули у весняну атмосферу Стрийського парку. Наталія Дідик розповіла першокурсникам цікаві історичні події, пов’язані зі створенням парку. Здобувачі дізналися, що тут росте понад 200 видів дерев і рослин, побували в оранжереї, де представлені рідкісні рослини. Усіх особливо вразили магнолії, які саме почали цвісти.

На факультеті психології відбувся навчально-терапевтичний семінар з казкотерапії. Захід приурочили до дня народження факультету та з нагоди професійного свята - Дня психолога, який в Україні відзначають 23 березня.

Науково-педагогічні працівники, більшість з яких є практикуючими психологами, обмінялися різноманітними техніками роботи з метафоричними картами у казкотерапії та стали учасниками створення групової казки.

20

Кожен присутній на семінарі мав змогу на мить відчути себе героєм власної історії, зустрітися з небезпеками та пережити казкові події.

Професійна спрямованість семінару дала змогу не лише поповнити свою фахову скарбничку новими техніками, а й відчути неймовірні, позитивні емоції у колі колег.

Проведення таких семінарів уже стає доброю традицією, адже дозволяє викладачам професійно збагатитися, обмінятися новаціями у психоконсультативній та психотерапевтичній роботі.

П'ятниця, 19 квітня 2019 06:34

Запрошуємо на навчання у ЛьвДУВС

Курсанти факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ поділилися враженнями від навчання із старшокласниками. Вихованці вишу мали змогу поспілкуватися із учнями навчально-виховного комплексу «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей».
Зустріч відбувалася у невимушеній, дружній атмосфері. Курсанти розповіли підліткам про університетське життя, про те, чому обрали професію поліцейського та вирішили навчатися саме у ЛьвДУВС.


Заступник декана факультету №3 Віктор Ковальчук ознайомив присутніх із умовами вступу до вишу, наголосив на обов’язковій онлайн-реєстрації кандидатів на навчання на факультети, що готують фахівців для підрозділів Національної поліції.


Окрім цього, Віктор Павлович звернув увагу старшокласників, що у ЛьвДУВС також є можливість навчатися на факультетах, що здійснюють підготовку за кошти фізичних та юридичних осіб, зокрема, юридичному, психології, управління та економічної безпеки. Представник ЛьвДУВС розповів учням, які сертифікати ЗНО необхідні для вступу на ці факультети.
Сподіваємося, така зустріч із представниками вишу допоможе старшокласникам визначитися із майбутньою професією.

 

На факультеті психології Львівського державного університету внутрішніх справ пройшла ІІІ студентська науково-практична конференція “Enter in царство Психеї”.

На заході, організованому студентами, йшлося про синдром “професійного вигорання”, мотивацію до досягнень, самовизначення та вплив дитячих травм на поведінку у дорослому житті.

Декан факультету психології ЛьвДУВС Зоряна Кісіль нагородила грамотами студентів, які найактивніше займаються науковою діяльністю.

Перед учасниками конференції виступила віце-президент із маркетингу міжнародної студентської організації AIESEC Мар'яна Николишин. Розповіла про роль товариства, лідерство, впевненість та реалізацію амбіцій.

Завершував зустріч майстер-клас із танцювально-рухової терапії. Психотерапевт у напрямках гештальт-терапії Галина Капшій через танець та відчуття тіла навчала присутніх шукати “Образ Я” та розуміти, де живуть емоції.

Сторінка 1 із 94