Шаблоны Joomla 3.5


Такою була тема IV Всеукраїнського круглого столу, організатором якого виступила кафедра теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права. Науковий захід відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ 7 грудня, напередодні Міжнародного дня захисту прав людини.

111

До участі в заході долучилися представники із Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського державного університету внутрішніх справ. З вітальними словами до присутніх звернулись проректор ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська та завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, кандидат історичних наук, доцент Дмитро Забзалюк. Вони подякували усім за участь та побажали плідної й цікавої дискусії.

Робота наукового заходу була побудована за двома основними напрямами: філософсько-правові та теоретико-історичні засади державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції; галузеві проблеми державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції.

За результатами круглого столу учасники висунули наступні пропозиції:

  • звернути увагу на проблемні питання дотримання прав людини в зоні проведення ООС та окупованих територій, а також внутрішньо переміщених осіб;
  • посилити роз’яснення щодо змісту реформування правової та правоохоронної системи;
  • удосконалити співпрацю закладів освіти та наукових установ з інституціями громадянського суспільства;
  • посилити якість юридичної освіти з урахуванням європейських стандартів та підготовки правників у провідних державах світу.

Аби закріпити отримані теоретичні знання та розвинути практичні навички, що необхідні курсантам у подальшій професійній діяльності, у ЛьвДУВС провели комплексні тактичні навчання у формі поліцейського квесту. Хлопці та дівчата стали активними учасниками тренувань. Курсантам довелося виконувати функції криміналістів та слідчих, перевтілюватися у патрульних і спецпризначенців.

kvest 1

Розпочались навчання з повідомлення до чергової частини поліції про дорожньо-транспортну пригоду. На місце події одразу ж вирушили курсанти, які, за навчальною фабулою, виконували роль патрульних. Біля одного з автомобілів поліцейські помітили трьох невідомих. Далі події розгортаються блискавично – на одного з патрульних вчинено напад, а зловмисникам вдається втекти.

За розвитком подій на навчальному майданчику пильно стежать викладачі, які одразу ж коментують дії курсантів, вказують на їхні помилки.
На іншій локації працює слідчо-оперативна група, яка проводить огляд місця події. Учасники квест-заняття уважно виявляють, фіксують і вилучають сліди кримінального правопорушення та речові докази, аби не пропустити жодну деталь. Утім, найбільш динамічно події розгортаються на третьому майданчику, де спецпризначенці проводять затримання зловмисників, які вчинили напад на патрульних.

До комплексних навчань було залучено вихованців трьох факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділі Національної поліції. Такі практичні заняття проводитимуть і надалі, аби курсанти могли краще відпрацювати тактику дій у різних ситуаціях.

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ висловлює співчуття рідним та близьким Івана Дмитровича Гладуша з приводу непоправної втрати. Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток правоохоронної системи та розбудову держави важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в органах внутрішніх справ та органах законодавчої влади.

svicha

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Іваном Дмитровичем він залишиться принциповим і чуйним керівником, який вірно служив Батьківщині, був відданим безкомпромісній боротьбі за людську гідність, свободу думки і слова, готовим на самопожертву задля досягнення найвищої мети українського народу і обраній справі.

Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час.
Сумуємо разом з вами. Поділяємо Ваші біль та горе.
Вічна і світла пам’ять!

17 учнівських команд зі Львова змагалися за звання кращих знавців права. Аби перемогти у турнірі, учасникам довелося не лише пройти складні випробування, але й проявити творчі здібності.

1

Брейн-ринг «На терезах Феміди» відбувся на базі Львівського державного університету внутрішніх справ у рамках проведення Всеукраїнського тижня права. Такий цікавий захід для школярів організували координаційно-методичний центр «Галицьке юнацтво», управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, ЛьвДУВС, сектор ювенальної превенції поліції Львівщини та Головне територіальне управління юстиції області. Учасниками конкурсу стали учні міських шкіл, гімназій та ліцеїв. До складу кожної з команд увійшли п’ятеро гравців, віком від 14 до 16 років.

Змагання складалися з семи турів. Окрім цього, учасникам потрібно було підготувати домашнє завдання – плакат із соціальною рекламою на одну із запропонованих тем на вибір гравців. У своїх творчих роботах діти звернулися до таких актуальних питань як шкільний булінг, підліткова злочинність, алкоголізм та наркоманія, конфлікти з дорослими, зобразили своє бачення нової поліції. Яскраві плакати команд неабияк сподобалися журі, тож обрати кращий виявилося доволі складно.

У наступних конкурсах командам потрібно було продемонструвати свої знання з права: без помилок відповісти на 15 бліц-запитань, завершити відомі приказки, відгадати, який предмет схований у «чорному ящику», розв’язати складні завданні з «юридичної математики». Учасникам турніру довелось також проявити свої творчі здібності – усього за декілька хвилин скласти вірш про поліцію та продекламувати його.

Доки журі підбивало підсумки конкурсу, школярі мали змогу дізнатися чимало цікавої та корисної інформації про ЛьвДУВС. Юні правознавці переглянули яскравий презентаційний відеоролик про університет. Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович детально розказав старшокласникам про умови вступу до вишу та переваги навчання у ЛьвДУВС. Усі команди також отримали інформаційні плакати про університет.

Після цього відбулось урочисте оголошення переможців турніру, вручення грамот та подарунків. Декан факультету № 3 Львівського державного університету внутрішніх справ Степан Гнатюк оприлюднив результати змагань. За підсумками усіх турів третє місце отримала команда ліцею № 66, друге - здобули учні школи № 60. А перемогу у турнірі вибороли вихованці Львівської правничої гімназії. Ще шість команд отримали відзнаки від ЛьвДУВС за кращі вірші про поліцію.

Більше фото на сторінці ЛьвДУВС у Facebook

Важлива інформація для майбутніх абітурієнтів, які обрали професію поліцейського та планують цьогоріч вступати до ЛьвДУВС. На офіційному веб-порталі http://osvita.np.gov.ua розпочалась електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у ВНЗ зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

plakat 1

 

Перед заповненням електронної анкети необхідно, насамперед, визначитися, де саме бажаєте навчатися, за якою спеціальністю та спеціалізацією. Окрім цього, потрібно ознайомитися з порядком відбору кандидатів, інформацією про підготовку кадрів для Національної поліції на офіційному веб-сайті вишу.

Детальніше про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ ви можете дізнатися у розділі «Абітурієнту» на веб-сайті http://www.lvduvs.edu.ua/ або за телефонами: (032) 261-53-22; (032) 255-35-35.

ТОВ «Європейська ліга професійного розвитку» спільно з Економічним Університетом у місті Кракові (Польща) та малопольською школою державного управління організовує міжнародне науково-педагогічне стажування. Дата проведення: 4 лютого – 22 лютого 2019 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення контактів.

Учасники мають можливість одночасно взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції за темою стажування, із публікацією матеріалів дослідження. По завершенню видається сертифікат.

Заявки на участь необхідно подати до 31 грудня 2018 року.

Детальна інформація щодо участі та вартості за тел.: +38063 333 9152, або на сайті

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ відбулись лекції для вихованців вишу, присвячених цій тематиці. Лікар-інфекціоніст КНП ЛОР «Львівського обласного центру громадського здоров’я» Ірина Бень розповіла про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу та про те як уникнути цього захворювання. Лікар ознайомила молодь зі статистикою інфікованості населення для розуміння важливості профілактичних заходів: «Насправді людей, які живуть з цією хворобою у світі близько 35 мільйонів. ВІЛ/СНІД поширений у всіх областях України, найбільше його виявляють на Сході».

 

Важливі моменти із законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації до курсантів донесла регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Львівській області Тетяна Панасенко. «Люди, які живуть з ВІЛ-інфекцією найбільше страждають від утисків у сфері праці, охорони здоров’я, освіти, доступу до соціальних послуг. Це масштабна суспільна проблема, яка потребує комплексного вирішення, як на рівні держави, так і громадян. І це є одним із пріоритетних напрямків нашої роботи».

Під кінець заходу керівник медичного центру «Арніка + ВБО», лікар акушер-гінеколог Наталія Олександренко поспілкувалася з жіночою частиною залу. Вона розвінчала ряд міфів щодо поширення вірусу, як, зокрема, при спільному використанні столових приборів та посуду, поцілунках, укусах комарів, рукостисканнях і обіймах. Ще раз наголосила утримуватися від випадкових статевих стосунків, використовувати засоби контрацепції, взаємно зберігати вірність, використовувати стерильний медичний інструментарій, щоб захистити своє здоров’я.

foto 6


Загалом, зустріч пройшла в атмосфері довіри та зворотного зв’язку. Молодь зробила корисні висновки про безпеку свого життя, які їм знадобляться в майбутньому.

Щиросердечно вітаю вас з Днем Збройних Сил України!

army 1

Вірність службовому обов’язку, українському народові та любов до своєї професії – це найкращі якості, які завжди були і залишаються притаманні військовослужбовцям.

У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, безмежної радості, усіляких земних щедрот, незгасаючої віри у справедливість й щасливе майбуття України.

Мирного неба і Господнього благословення!

З повагою,
ректор Роман Благута

Працівники та вихованці ЛьвДУВС активно долучаються до проведення Всеукраїнського тижня права. У рамках цих заходів представники університету відвідують школи, аби розповісти учням про їхні права. Днями такі зустрічі відбулися у ЗОШ № 65 та 67 міста Львова, а також у ліцеї «Гроно».

1
Тематичні бесіди для старшокласників провели слухач ЛьвДУВС Марія Дячук разом із курсантами Іриною та Віктором Смілянин. Вихованці університету розказали підліткам про їхні права та обов’язки, а також розтлумачили з якого віку настає відповідальність неповнолітніх.

2

Очільник кафедри цивільного права та процесу підполковник поліції Віталій Кучер розповів присутнім про освітні можливості вишу, відповів на усі запитання, які цікавили школярів. Насамкінець зустрічі учні отримали профорієнтаційні буклети, у яких міститься чимало корисної інформації про ЛьвДУВС.

5 грудня у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених. На заході обговорювали доповіді представників наукових гуртків кафедри менеджменту, психології діяльності в особливих умовах, економіки та економічної безпеки.

У рамках засідання завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 Данило Йосифович розповів про протидію корупції. Фахівець зауважив, що це явище лишається головною проблемою сьогодення. Відзначив що запобігання корупції є набагато легшим і ефективнішим процесом, аніж розслідування провадження, доведення чиєїсь вини. Крім цього, працівник вишу навів присутнім цьогорічний рейтинг країн світу, так званий індекс сприйняття корупції.


Далі з доповіддю на тему «Студентське працевлаштування як об’єкт управління» виступила студентка факультету №8 Анна Кісіль. Про вплив стресу на здоров’я підлітків розповіла майбутній психолог Оля Мороз. Спільне наукове дослідження представили вихованиці факультету управління та економічної безпеки Іванка Байло та Мар’яна Зікій – «Актуальні загрози економічній безпеці України в сучасних умовах та напрями їх нейтралізації».

 

Наприкінці науковий співробітник відділу організації наукової роботи Юлія Шевців ще раз акцентувала увагу присутніх на конференції за результатами І туру конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, яка відбудеться 12 грудня у ЛьвДУВС.

Сторінка 1 із 71