Шаблоны Joomla 3.5


12 грудня студенти 3-го та 4-го курсів факультету №8 Львівського державного університету внутрішніх справ відвідали Головне управління Державної фіскальної служби у Львівській області. На базі установи працівники кафедри фінансів та обліку організували позааудиторні заняття з дисциплін «Податкова система» та «Облік і звітність в оподаткуванні».

Вихованцям вишу провели лекції на тему: «Види та порядок проведення податкових перевірок» та «Особливості роботи управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинних шляхом».

13 грудня у центрі дозвілля ЛьвДУВС відбулось урочиста церемонія нагородження призерів та номінантів цьогорічного конкурсу художньої самодіяльності «Ми – таланти України». Особисто ректор вишу Роман Благута вручив кубки, дипломи та заохочувальні призи найбільш талановитим вихованцям університету.

«Перемагає один, але в процесі цієї боротьби дуже багато здобувачів вищої освіти продемонстрували свої таланти та вміння, різнобічність у розвитку та становлення особистості. Я всім щиро дякую за активну участь у конкурсі»,  зазначив ректор Роман Благута.

Дипломами лауреатів нагороджено:

 • «Золотий чоловічий голос» – курсант 4-го курсу факультету №2 Ігор Савула.
 • «Золотий жіночий голос» – курсант 3-го курсу факультету №1 Вікторія Вольська.
 • «Срібний жіночий голос» – курсант 2-го курсу факультету №2 Діана Шп’єх.
 • «Срібний чоловічий голос» – студент 4-го курсу факультету №6 Роман Кінах.
 • «Кращий чоловічий естрадний вокал» – студент 3-го курсу факультету №6 Юрій Осадчий.
 • «Кращий жіночий естрадний вокал» – студентка 1-го курсу факультету №6 Аліна Кравчук.
 • «Кращому дует» – курсанти факультету №2 Ігор Савула та Діана Шп’єх.
 • «Краща хореографічна композиція (танго)» – творчий колектив факультету №7.
 • «Артистизм» – курсанти 3-го курсу факультету №1 Тарас Латчук та Ірина Олійник.
 • «Професійне виконання композиції (Калинонька)» – творчий колектив факультету №8.
 • «Оригінальність композиції» – курсант 2-го курсу факультету №2 Олена Дущак.
 • «Краще виконання художнього слова» – курсант 3-го курсу факультету №1 Вікторія Мамульчик.
 • «Кращий комедійний жанр» – команда КВН творчого колективу факультету №2.
 • «Оригінальність сценарної постановки» – творчий колектив факультету №7.
 • «Краще художньо-дизайнерське оформлення програмки» – творчий колектив факультету №1.
 • «Зірка поліції» – учениця 1-го класу середньої загальноосвітньої школи №32 м. Львова творчого колективу факультету №1 Вікторія Звізло.
 • «Краща режисерська постановка» – курсант 2-го курсу факультету №2 Сніжана Білан.
 • «Кращому тріо (Little mix)» – творчий колектив факультету №8.
 • «Краще виконання репу» – магістр факультету №7 Ростислав Жовнір.
 • «Кращий виконавець інструментального жанру» – слухач магістратури факультету №1 Віктор Левчик.
 • «Краща емблема» – курсанти 3-го курсу факультету №1 Дарія Заїка та Ірина Кузьмич.
 • «Яскравий сценарний хід» – творчий колектив факультету №2.
 • «Кращий виступ дитячого колективу» – творчий колектив факультету №3.
 • «Краще виконання пластичного етюду» – курсант 3-го курсу факультету №1 Ілона Дахович.
 • «Кращий виступ гостя» – дитячий колектив студії «Lafesta step by step» творчого колективу факультету №2.
 • «Майстерне виконання танцю» – магістр факультету №7 Вікторія Талама.
 • «Вірність національним традиціям» – студентка 2-го курсу Дрогобицького музичного коледжу ім. Василя Барвінського творчого колективу факультету №1 Ольга Тимишин.

Успіх минулорічного конкурсу талантів вдалось повторити трьом колективам, які увійшли до трійки лідерів. Так, творчий колектив факультету №7 другий рік поспіль посів ІІІ місце. Колектив факультету №1, який у 2016 році став переможцем, цьогоріч здобув «срібло» конкурсу, поступившись кращим – вихованцям факультету №2. Вітаємо!

Курсант 1-го курсу факультету №1 Львівського державного університету внутрішніх справ Юрій Кухарчук отримав подяку від начальника Ковельського відділу поліції за особистий внесок у забезпечення законності та правопорядку, активну життєву й громадську позицію.

site2

Цьогоріч наприкінці листопада в селищі Люблинець Ковельського району в одному із провулків, зловмисник безпричинно побив жінку. Майбутній правоохоронець, який у цей момент проходив поруч, сміливо захистив 27-річну місцеву жительку від хулігана й викликав поліцію.

Поліцейські встановили, що зловмиснику 22 років, він – житель селища. Варто зазначити, що слідчі уже повідомили волинянину про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (йдеться про хуліганство). Йому загрожує до п’яти років обмеження волі. Наразі триває слідство.


З використання матеріалів з сайту https://vl.npu.gov.ua

Упродовж двох днів – 12 та 13 грудня – у м. Львові проходив тренінг на тему «Права людини та гендеру із фокусом на питання охорони громадського порядку». Організатором заходу виступила Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні. Участь у тренінгу взяли представники Львівського державного університету внутрішніх справ: доценти кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, кандидати юридичних наук Наталія Дідик та Олександра Хитра.

S

У ході заходу тренери торкнулися теми міжнародних стандартів, норм та зобов’язань держави у сфері прав людини, обговорили проблеми реалізації права на свободу мирних зібрань на прикладі міжнародних і національних стандартів, охарактеризували поняття «гендер» з теоретичної та практичної сторони, а також з’ясували в даному контексті й суміжні поняття, такі як «гендерна дискримінація», «гендерні стосунки» тощо.

Організаторами Конкурсу виступили Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Національна академія педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Конкурс наукових статей проводиться для магістрів і аспірантів державних та приватних закладів вищої освіти України за такими науковими напрямками:

 • Історія
 • Релігія
 • Культура
 • Мова
 • Суспільно-політичне та правове життя
 • Національний склад суспільства та демографічний розвиток
 • Особиста позиція кожного.

На Конкурс приймаються статті, які раніше не публікувалися. Термін подання статей до 15 лютого 2018 року. Заявки та наукові статті надсилати на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Дата оголошення результатів Конкурсу: 15 березня 2018 року. Результати Конкурсу будуть опубліковані на сайті: www.syaivo.org. Переможців Конкурсу нагородять поїздкою до Європи.

Додаткова інформація за телефоном (044)-500-71-03 – Бакишли Софія Василівна.

У п’ятницю, 9 грудня, курсанти факультету №3 – консультанти юридичної клініки ЛьвДУВС Діана Білич і Ігор Леонтьєв разом із працівниками ювенальної превенції Франківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області завітали до вихованців Середньої ЗОШ № 51 м.Львова ім. Івана Франка з поглибленим вивченням англійської мови.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, який тривав цьогоріч з 4 по 10 грудня, офіцери поліції та курсанти прочитали для учнів 8-го класу лекцію «Права неповнолітніх». Так, серед іншого учні дізнались про вік кримінальної відповідальності, вік, з якого особа має право вільно обирати місце проживання, звернутися до судової інстанції, почати трудову діяльність чи укласти шлюб. Гості розповіли дітям про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення. Також нагадали про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків і куріння, звернули увагу підлітків на їхню поведінку в школі.

Такою була тема ІІІ Всеукраїнського круглого столу, організатором якого виступила кафедра теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права. Науковий захід відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ 8 грудня, напередодні Міжнародного дня захисту прав людини.

IMG 1

Для участі у заході свої матеріали представили науковці з шести міст України: Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська та Львова. З вітальними словами до учасників заходу звернулись проректор ЛьвДУВС, доктор юридичних наук, професор Ольга Балинська та завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, кандидат історичних наук, доцент Дмитро Забзалюк. Вони подякували усім за участь та побажали плідної й цікавої дискусії.

«Дякую колективу кафедри, адже вона єдина в університеті організовує науковий захід за напрямом правознавства, захисту прав людини. Власне, ці теми є напрочуд актуальними до обговорення у Всеукраїнський тиждень права, – звернулась до присутніх Ольга Михайлівна. – На сьогоднішньому заході присутні науковці різних галузей, що, переконана, зробить обговорення питання державотворення й правотворення більш різностороннім та якісним».

Так, робота наукового заходу була побудована за двома основними напрямами: філософсько-правові та теоретико-історичні засади державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції; галузеві проблеми державотворення та правотворення в контексті євроінтеграції. Матеріали, представлені учасниками цьогорічного круглого столу, стосувались проблем функціонування Конституційного Суду України, принципу гендерної рівності у регулюванні спортивних відносин, правового регулювання використання робототехніки, перспектив розвитку системи джерел права України, принципу належного урядування як гарантії земельних прав громадян, ролі молоді в розвитку української правової держави та ін.

8 грудня у рамках проведення Всеукраїнського тижня права та напередодні Міжнародного дня боротьби з корупцією в Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького відбувся міжнародний семінар на тему «Запобігання і протидія корупції у вищих навчальних закладах».

Серед учасників заходу були представники обласної прокуратури, Апеляційного суду Львівської області, вітчизняні науковці та їхні колеги з Університету Яна Кохановського. Львівський державний університет внутрішніх справ на семінарі представив завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету №3 ЛьвДУВС, к.ю.н., доцент полковник поліції Данило Йосифович.

4

Під час свого виступу науковець ЛьвДУВС зауважив, що корупція лишається головною проблемою сьогодення, однак спостерігаються певні позитивні зрушення: «Корупція є негативним, асоціальним і, так би мовити, аморфним явищем, що торкається кожного з нас. Адже, коли гроші не потрапляють до державного бюджету, або, навпаки, з нього «вимиваються», тоді немає належного фінансування соціальних програм. Ця проблема нагадує ланцюжок, де все взаємопов’язано, що не надто втішно. Проте слід констатувати, що намагання змінити ситуацію на краще є. Процес викорінення корупції поступальний, і кожного дня потрібно робити кроки у цьому напрямку. Зараз впроваджуються механізми, які закладають ті підвалини, які дають нам можливість зрушити та покращити ситуацію. Помінялися пріоритети, і зараз ми говоримо, що треба не просто боротися з корупцією, необхідно її не допускати. Науковці довели, що запобігання корупції є набагато легшим і ефективнішим процесом, аніж розслідування провадження, доведення чиєїсь вини».

У рамках Всеукраїнського тижня права, який триває з 4 по 10 грудня, у юридично-консультаційному центрі Львівського державного університету внутрішніх справ вперше відбувся День відкритих дверей. В гості до юридичної клініки 7 грудня завітало чимало відвідувачів, серед яких представники Лабораторії практичного права юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, вчителі та вихованці загальноосвітніх шкіл м.Львова.

Керівник клініки – фахівець факультету №3, к.ю.н. старший лейтенант поліції Роман Андрусишин та його заступник – доцент кафедри цивільного права та процесу факультету №2, к.ю.н. Ірина Євхутич розповіли гостям про цікаві кейси, які доводилось розглядати клініцистам. Вихованиця ЛьвДУВС Соломія-Іванна Чмир, одна із консультантів юридичної клініки, поділилась враженнями про те, як минають будні-чергування. Так, за допомогою зазвичай приходять люди малозабезпечені та соціально вразливі, що робить функціонування таких центрів напрочуд важливим. Водночас, викладачі та здобувачі вищої освіти, які працюють тут на громадських засадах, мають змогу на практиці застосовувати здобуті знання, збагативши таким чином свій теоретичний багаж досвідом реальної роботи.

Графік роботи юридичної клініки ЛьвДУВС за адресою
м. Львів, вул. Городоцька, 26:
ПОНЕДІЛОК
СЕРЕДА
П’ЯТНИЦЯ
з 14.00 год. до 16.00 год.

Учасники конкурсу художньої самодіяльності серед факультетів ЛьвДУВС «Ми – таланти України» завітали зі святковим гала-концертом до навчально-тренувального відділу «Верещиця». Курсанти мали змогу оцінити найкращі номери конкурсу. Учасники вражали глядачів своїми співочими, танцювальними і музичними номерами, а також власною творчістю.

Відкрила концерт талановита курсантка факультету № 1 Вікторія Вольська з ліричною піснею «Може». Вслід за нею неймовірно ніжна й чарівна курсантка факультету №1 Вікторія Мамульчик вразила глядачів авторським віршем про силу кохання під символічною назвою «Удвох і проти всіх». 

Не менш ніжним і гармонійним став наступний музичний номер студента факультету №6 Романа Кінаха з піснею «Ти моя». Припав усім до душі і харизматичний, пластичний виступ курсантки факультету №1 Ілони Дахович. Талановитий дует курсантів факультету №2 Ігоря Савули та Діани Шп’єх налаштував усіх на позитив, виконавши веселу пісню про кохання «Чекаю. Цьом». Упродовж концерту звучали й інші чудові пісні у виконанні учасників конкурсу художньої самодіяльності. А приємним бонусом в цей творчий вечір став виступ диригента оркестру ЛьвДУВС Ярослава Пацули, який вразив усіх майстерною грою на саксофоні.

Користуючись такою приємною творчої атмосферою, ведучі концерту запросили глядачів-курсантів до участі у конкурсі у конкурсі «Україна колядує», що відбудеться у ЛьвДУВС 13-14 грудня.

Сторінка 1 із 27