Клак Оксана Степанівна

доцент кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення, кандидат філологічних наук

Коротко про себе

У Львівському державному університеті внутрішніх справ працює із 2016 року. У 2002 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. У 2013 році захистила десиртацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01. - українська мова з теми: "Прикметники зі значенням морально-етичних та інтелектуальних характеристик людини в суспільній українській літературній мові: склад, семантика та функціонування". З 2003 року працювала на посаді викладача кафедри педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Науковий доробок

Автор 11 наукових публікацій.

Сфера наукових інтересів
  • лексична семантика української мови
  • семантико-синтаксична структура речення в сучасній українській літературній мові
Викладає дисципліни