Панкевич Олег Зіновійович

доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

З січня 1998 року працює у Львівському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України (нині – Львівський державний університет внутрішніх справ) на посадах викладача, старшого викладача, доцента, начальника кафедри конституційного та міжнародного права. У 2003 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за темою «Соціальна держава: поняття та загальнотеоретична характеристика». У 2005 році присвоєно вчене звання доцент. Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів
  • філософські загальнотеоретичні та конституційні аспекти правового статусу людини і громадянина
Викладає дисципліни
  • Державне право зарубіжних держав