Годяк Андрій Іванович

доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

У 1999 році закінчив з відзнакою Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України. У 2002 році закінчив факультет післядипломної освіти Львівської комерційної академії, де здобув вищу економічну освіту. У 2013 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Правова освіта працівників ОВС: теоретико-правовий вимір". У 2015 році отримав вчене звання доцента. Автор понад 50 наукових праць та навчально-методичних матеріалів. Співавтор 3 навчальних посібників та співупорядник збірника нормативно-правових актів «Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд на державному кордоні та транспорті в Україні».

Сфера наукових інтересів
  • теоретичні аспекти правової освіти
Викладає дисципліни
  • Судові та правоохоронні органи