Грищук Аліна Борисівна

доцент кафедри адміністративно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук

Коротко про себе

У 2008 році закінчила магістратуру Львівського національного університету імені Івана Франка за напрямком навчання «Правознавство». У квітні  2016 року захистила дисертацію для здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук  за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право  на тему: «Адміністративно-правове регулювання професійної підготовки державних службовців в умовах адміністративної реформи в Україні». Бере активну участь у науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах. На кафедрі працює з 2012 року.

Науковий доробок

Автор понад 20 праць: наукових статей, тез конференцій, та монографії «Державна служба в Україні: адміністративно-правовий вимір».

Сфера наукових інтересів
  • Рефомування державної служби України в контексті адаптації до європейських стандартів
  • Теоретико-методологічні засади дослідження професійної підготовки державних службовців в умовах адміністративної реформи в Україні
  • Міжнародний досвід адміністративно-правового регулювання професійної підготовки державних службовців