Ільків Наталія Володимирівна

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

Закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка (1996 р.).Працює у Львівському державному університеті внутрішніх справ з 1996 р. У 2001 р. захистила дисертацію на здобуття наукового степеня кандидата юридичних наук на тему: «Оренда земель сільськогосподарського призначення: правові аспекти» за спеціальністю 12.00.06.: аграрне право, земельне право, природоресурсове право, екологічне право. Вчене звання доцента присвоєно у 2005 р.

Науковий доробок

Автор понад 60 наукових праць, присвячених актуальним питанням земельного та екологічного права, у т.ч. монографії. Співавтор навчальних, науково-навчальних, науково-довідкових та практичних посібників – «Землі сільськогосподарського призначення: права громадян України», «Екологічне право України», «Аграрне право України», «Земельне право України», «Екологічне право в діяльності ОВС», «Правове забезпечення протидії правопорушенням та злочинам у сфері земельних відносин», «Довідник нотаріуса», «Особисте селянське господарство: права його членів», «Практичний порадник сільського голови з земельних питань», Науково-практичний коментар Земельного кодексу України.

Викладає дисципліни
  • Екологічне право
Сфера наукових інтересів
  • проблеми екологізації правового регулювання суспільних відносин