Гамалюк Богдан Михайлович

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат наук з державного управління

Коротко про себе

Освіта вища юридична. У 2000 р. закінчив Прикарпатський університет ім. В.Стефаника за спеціальністю "Правознавство. У 2003 р. закінчив магістратуру Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу і отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Державна служба". Захистив кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація державно-управлінської діяльності із забезпечення екологічних прав особи в Україні». Сімейний стан: одружений, виховує двох дітей.

Науковий доробок

Автор близько 30 наукових праць і навчально-методичних матеріалів, у т.ч. 3 монографій (з них 2 у співавторстві) та навчально-методичних посібників для самостійного вивчення дисциплін “Фінансове право”, “Трудове право” та “Інформайне право” (у співавторстві).

Викладає дисципліни
  • Господарське право
  • Безпека життєдіяльності
Сфера наукових інтересів