Адам Володимир Михайлович

доцент кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук

Коротко про себе

Вищу юридичну освіту здобував у Львівському національному університеті ім. І.Франка (спеціаліст-2009р.), та у Львівському державному університеті внутрішніх справ (магістр-2010р.). У 2010 році з відзнакою закінчив магістратуру Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів». Працюю у Львівському державному університеті внутрішніх справ з 2011 року. У 2014 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Екологічна функція держави: теоретико-правове дослідження»

Науковий доробок

Автор 25 наукових праць, в т.ч. 2 посібників (у співавторстві) «Доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля» за редакцією професора Кравченко С.М. та Кравченко О.В., «Правова охорона атмосферного повітря: практичні аспекти». За редакцією професора Кравченко С.М., Кравченко О.В., Жиравецького Т. М., навчального посібника (у співавторстві) «Трудове право в таблицях».

Викладає дисципліни
  • Трудове право