Парасюк Михайло Васильович

в.о. доцента кафедри адміністративно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

У 1992 р. закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка, а в 1994 р. Українську Академію Внутрішніх Справ. У 1995р. – захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Тема: «Адміністративно-правове регулювання службової дисципліни в ОВС», спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право. У 2000 році присвоєно вчене звання доцента. Автор понад 60 наукових праць, з яких 1 монографія та 15 навчальних посібників та підручників (1 навчальний посібник з грифом Міністерства освіти і науки України та 1 підручник з грифом Міністерства внутрішніх справ України).

Науковий доробок

Є співавтором навчальних посібників "Цивільне право України у схемах" та «Цивільний процес України. Автор понад 50 наукових праць.

Сфера наукових інтересів
  • Система правового регулювання службової дисципліни в ОВС.
  • Профілактика адміністративних правопорушень.
Викладає дисципліни
  • Конституційне право.