Верба-Сидор Ольга Богданівна

доцент кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

Освіта вища. У 2005 р. закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2005 р. по 2008 р. навчалася в аспірантурі на кафедрі цивільного права і процесу юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2012 р. закінчила з відзнакою магістратуру Національного університету “Львівська політехніка” за спеціальністю “Управління навчальним закладом” та здобула кваліфікацію магістра з управління навчальним закладом. 16.04.2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: “Правосуб’єктність суду у виконавчому провадженні” (спеціальність: 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право) у Національній академії внутрішніх справ. Викладацьку діяльність розпочала 2007 р. у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Вчене звання доцента присвоєне у 2015 році.

Науковий доробок

Автор понад 70 наукових публікацій.

Сфера наукових інтересів
  • цивільне процесуальне право