Яремко Галина Зіновіївна

доцент кафедри кримінально-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

У 2006 році з відзнакою закінчила магістратуру юридичного факультету Львівського національного університету імені І. Франка. Працює в Львівському державному університеті внутрішніх справ з 2008 року. У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Бланкетні диспозиції в статтях Особливої частини Кримінального кодексу України».

Науковий доробок

Автор близько 80 публікацій, в тому числі:

1. Яремко Г.З. Бланкетні диспозиції в статтях Особливої частини Кримінального кодексу України: монографія / Галина Зіновіївна Яремко; за ред. В.О. Навроцького. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2011. – 432 с.
  2. Кримінальне право України (особлива частина): тести / Р.Л. Максимович, Г.З. Яремко; за ред. В.О. Навроцького. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2012. – 188 с.
  3. Кримінальне право України (загальна частина): тести / Г.З. Яремко, Н.І. Устрицька. – Львів: Львівський державний університет внутрішніх справ, 2014. – 216 с.
  4. Кримінальне право / В.К. Грищук, Р.Л. Максимович, Г.З. Яремко [та ін.]. – 2017. – 200 с. // Кваліфікаційний (адвокатський) іспит: навч. посібник для осіб, які виявили бажання стати адвокатом: у 17 кн. / за наук.ред. О.Д. Святоцького [та ін.].
Викладає дисципліни
  • Злочини проти власності