Петрончак Юлія Олегівна

старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидат юридичних наук

Коротко про себе

У 2005 р. завершила навчання у Львівській гімназії міжнародних відносин. У 2010 р. закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ та вступила до аспірантури. Протягом навчання в університеті брала участь у наукових заходах та конкурсах, а також засіданнях Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України. Окрім цього координувала роботу Юридичної клініки ЛьвДУВС, вносила пропозиції щодо розробки законопроекту "Про безоплатну правову допомогу". У 2012 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: "Аксіологічно-нормативна детермінація правової поведінки особи" (спеціальність 12.00.12 – філософія права).

Науковий доробок

Автор понад 30 наукових праць, зокрема, монографії "Правова поведінка особи: спроба інтегративного осмислення".

Сфера наукових інтересів
  • міжнародне приватне право