Гарасимів Тарас Зеновійович

професор кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, доктор юридичних наук, професор, Академік Академії Вищої освіти України

Коротко про себе

У 1993 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка. 2002 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У 2005 року отримав вчене звання доцента. 2010 року у Львівському державному університеті внутрішніх захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук. 2011 року отримав вчене звання професора.

З 1994 по 2014 рік працював в органах внутрішніх справ, полковник міліції у відставці.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради (ІНПП НУ «Львівська політехніка). Член спеціалізованої вченої ради Львівського державного університету внутрішніх справ.

Науковий доробок

Автор біля двохсот наукових праць, у тому числі монографій, підручників та посібників.