Шишко Валерій Валерійович

доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

У 1998 р. закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю „Правознавство”. У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: „Культурологічні проблеми правотворчості” за спеціальністю 12.00.12 – філософія права. У 2008 році присвоєно вчене звання доцента.

Член міжкафедрального семінару з розгляду кандидатських та докторських дисертацій із спеціальності 12.00.12 – філософія права Львівського державного університету внутрішніх справ.

Науковий доробок

Автор та співавтор понад 60 наукових та методичних праць, в тому числі: навчальні та навчально-методичні посібники, монографії тощо.