Рудий Назар Ярославович

доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, кандидат юридичних наук, доцент, учений секретар Вченої ради

Коротко про себе

В 2002 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». В 2004 р. закінчив магістратуру Національної академії внутрішніх справ України. У 2007 р. закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Фінанси». В 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Інститут опіки і піклування в Україні: історико-правове дослідження» за спеціальністю 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Дійсний член Міжнародної асоціації істориків права

Науковий доробок

Автор та співавтор понад 60 наукових та методичних праць, в тому числі: навчальні та навчально-методичні посібники, монографії тощо.