Савайда Олена Іванівна

доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права, кандидат юридичних наук, доцент

Коротко про себе

В 2001 р. закінчила з відзнакою Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». В 2002 р. закінчила з відзнакою Інститут управління Національної академії внутрішніх справ України (м. Київ) та здобула освітньо-квалікаційний ступінь “Магіст”. У 2011 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Енциклопедія права в системі юридичних наук» за спеціальністю 12.00.12 – філософія права. В 2013 р. присвоєно вчене звання доцента.

Член міжкафедрального семінару з розгляду кандидатських та докторських дисертацій із спеціальності 12.00.12 – філософія права Львівського державного університету внутрішніх справ.

Науковий доробок

Автор та співавтор понад тридцяти п’яти наукових та методичних праць, в тому числі: навчальні та навчально-методичні посібники, монографії тощо.

Викладає дисципліни

• Юридична компаративістика