Шаблоны Joomla 3.5

/ Структура / Навчальні підрозділи / Факультет №2 (підготовка фахівців для підрозділів кримінальної поліції)

Інформація про факультет

У 1994 році на базі ЛССШМ було створено Львівській інститут внутрішніх справ при Українській академії внутрішніх справ України до складу якого увійшли факультет економічної безпеки, який готував фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» для підрозділів ДСБЕЗ, та факультет кримінальної міліції, якій здійснював підготовку «молодших спеціалістів» для підрозділів кримінальної міліції.

Перший начальник факультету полковник міліції Вербицький С.П. разом з офіцерами-однодумцями підполковником міліції Готьом Б.М., підполковником міліції Підгурським М.Т. та майором міліції Припутнем М.І. створив фундаментальну матеріально-технічну базу підрозділу. Тоді факультету базувався на території університету по вулиці Замарстинівській 9.
З 2003 року факультет отримав новий статус структурного підрозділу вищого навчального закладу. Його начальником було призначено доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, полковника міліції Сливку Степана Степановича. Спільно з підполковником міліції Буракевичем І.В. та начальниками курсів підполковниками міліції Сластіном С.М., Купчаком С.В. та майорами міліції Бойком В.В. і Вольським М.І. вони продовжили роботу попередників щодо розбудови наукової та матеріально-технічної бази.
З 2006 року по 2010 рік начальником факультету був кандидат технічних наук, доцент, полковник міліції Фірман Володимир Михайлович. Впродовж цього періоду до складу факультету входили кафедри: оперативно-розшукової діяльності, адміністративного права та процесу, інформатики та інформаційних технологій в діяльності ОВС, психології правоохоронної діяльності та тактико-спеціальної підготовки.
З червня 2010 року факультет очолює кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Красницький І.В. Його наукова спеціальність 12.00.08 та вчене звання (за кафедрою кримінального права та кримінології) відповідають профілю діяльності факультету.

Факультет № 2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ створений наказом ЛьвДУВС від 11.11.2015 № 278 та реорганізований наказом ЛьвДУВС від 28.09.2016 №207.

До складу факультету входять три кафедри:

 • оперативно-розшукової діяльності;
 • цивільного права та процесу;
 • спеціальної фізичної підготовки.

Факультет забезпечує підготовку фахівців за спеціальністю «Право» за освітніми рівнями «бакалавр» та «магістр» на основі поєднання сучасних методів освітньої, методичної, наукової, організаційної і виховної роботи.

Наукові ступені (вчені звання) завідувачів кафедр факультету (Баб’як А.В., Чичкан О.А., Кучер В.О.) також відповідають профілю діяльності очолюваних кафедр та факультету в цілому.

На факультеті працює 25 осіб з науковими ступенями та вченими званнями, що складає 65% від числа науково-педагогічних працівників факультету.

З числа науково-педагогічних працівників:

 • доктори наук - 2 (Мовчан А.В., Захаров В.П.);
 • кандидатів наук - 23 (з них: керівний склад факультету – 4 особи декан факультету, 2 заступники декана факультету та провідний фахівець факультету відповідальний за діловодство; науково-педагогічні працівники кафедр – 19 осіб).

З них: кандидатів:

 • юридичних наук - 14 (Баб’як А.В., Демків Р.Я., Дмитрик Ю.І., Євхутич І.М., Ільницький В.Я., Кондратюк О.В., Красницький І.В., Кучер В.О., Курило Т.В., Лісовий М.А., Нагачевська Ю.С., Парасюк В.М., Кельман Л.М., Федчак І.А.);
 • історичних наук - 4 (Апальков М.В., Гнип І.Я., Котов С.М., Яремчук Ю.М.);
 • наук з фізичного виховання та спорту - 2 (Червоношапка М.О., Чичкан О.А.);
 • технічних наук - 1 (Зачек О.І.);
 • педагогічних наук - 1 (Шутка Г.І.);
 • економічних наук - 1 (Мельник С.І.).

Також науковий ступінь кандидата юридичних наук є в провідних фахівців факультету майора поліції Яремка В.Я. та капітана поліції Тюна В.М.

На даний час на факультеті навчається більше 250 курсантів та 49 слухачів магістратури, значна частина з яких є членами наукових гуртків та беруть активну участь у наукових заходах. Багато з них входять до складу спортивних команд університету, успішно виступають на змаганнях з військово-прикладних та інших видів спорту. 

Базовими в комплектуванні факультету є Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька, Хмельницька, Рівненська, Вінницька та Волинська області.

Особовий склад факультету вміло організовує дозвілля й активний відпочинок. У вільний час надає допомогу ветеранам ОВС, дітям-сиротам підшефної школи - інтернату.

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26.

(032) 255-39-49

e-mail: fkm@lvduvs.edu.ua

Координатор ECTS від факультету:

кандидат юридичних наук, доцент

Красницький Іван Васильович

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26

(032) 255-39-49

Години прийому: кожна 2-а і 4-а середа поточного місяця з 15.00 до 17.00 год.

Заступник:

кандидат економічних наук, доцент

Мельник Степан Іванович

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26

(032) 258-63-84