Шаблоны Joomla 3.5


/ Структура / Навчальні підрозділи / ВЦППП "Академія поліції"

Розташування та навчально-матеріальна база

Волинський центр первинної професійної підготовки «Ака­де­мія поліції» є структурним підрозділом Львівсь­ко­го  державного  університету внутрішніх справ, який роз­та­шо­ва­ний в  с. Сокиричі, Ківерцівського району, Волинської області, вул. Солдатська, 1.

Детальніше

Основними напрямами діяльності центру є первинна професійна підготовка працівників Національної поліції.

Волинський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції» Львівського державного університету внутрішніх справ здійснює первинну професійну підготовку поліцейських, яких уперше прийнято на службу в поліції, на посади:

  • поліцейських (інспекторів) патрульної поліції;
  • слідчих (на основі вищої юридичної освіти);
  • дільничних офіцерів поліції;
  • інспекторів сектора реагування патрульної поліції (ізолятора тимчасового тримання), старших інспекторів-чергових.

На території центру розташовані двохповерховий гуртожиток із кімнатами для проживання та санітарно-побутовими умовами, спеціалізовані навчальні аудиторії для навчання слухачів.

photo photo photo

photo photo photo

У двохповерховій будівлі адміністративного корпусу розташована чергова частина, службові кабінети та розміщена бібліотека змогу користуватись якою мають слухачі.

photophotophoto

У двохповерховій будівлі навчального корпусу, розміщені 3 кабінети викладацького складу, а також 6 навчальних аудиторій для проведення занять, комп’ютерний клас на 15 робочих місць.

Крім цього, для забезпечення діяльності Волинського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» використовуються контрольно-пропускний пункт, спортивний комплекс, який складається із залу для занять ігровими видами спорту і тактики самозахисту та залу для занять з тактики самозахисту. Також на території центру є обладнаний спеціалізований клас вогневої підготовки із мультимедійним тиром та в підвальному приміщенні розташовані стрілецький тир на 3 робочих місця та зал для занять важкою атлетикою, обладнаний тренажерами.

photophotophoto

photophoto

Їдальня на 120 посадочних місць, обладнана електричними котлами для приготування їжі.

Приміщення території Волинського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» підключені до всесвітньої мережі «INTERNET», який розповсюджується на території за допомого WI-FI роутерів.

Поряд із спортивним комплексом розташовано відкритий стадіон та обладнана смуга перешкод.

За приміщенням навчального корпусу розміщено спортивний зал та спортивні площадки для ранкової зарядки слухачів (турніки, змійки, засоби для жиму пресу тощо), , волейбольний майданчик та футбольне поле.

На території Волинського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» діє комплекс навчальних полігонів, який розташований у капітальній будівлі. Комплекс поділяється на наступні полігони: навчальний полігон «Квартира», навчальний полігон «Магазин», навчальний полігон «Слідова полоса», навчальний полігон «Макет міста», навчальний полігон «Місця схову», навчальний полігон «Чергова частина», «ІТТ», навчальний полігон «Навчальні перехрестя».

Поряд із комплексом полігонів розміщено полігон «Автомобільні макети».

photophotophoto

photophotophoto

photophotophoto

photophotophoto

На території Волинського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» 15 травня 2017 року освятили престол новозбудованого храму Української Православної Церкви.

photo photo

Настоятелем нового храму на честь Олек­санд­ра Нев­сь­ко­го при­зна­че­ний про­то­ієрей Олександр Ма­зу­рак, кот­рий очо­лює єпар­хіаль­ний від­діл по вза­ємо­дії зі Зброй­ни­ми си­ла­ми та інши­ми військо­вими фор­му­ван­ня­ми Укра­їни та час від часу ви­ко­нує обов’яз­ки ка­пе­ла­на у під­роз­ді­лах во­линсь­ких військо­во­служ­бов­ців під час їхньо­го пе­ре­бу­ван­ня у зоні АТО на Сході.

photophoto

Всі приміщення центру відповідають вимогам санітарних норм.

Слухачами центру є представники Національної поліції з різних регіонів нашої держави, а саме: Волинської, Львівської, Тернопільської областей.

Адреса: Волинська обл., Ківерцівський р-н, с.Сокиричі.

(***) *-**-**