Шаблоны Joomla 3.5

/ Структура / Навчальні підрозділи / Факультет №4 (заочного навчання працівників Національної поліції)

Інформація про факультет

Історія становлення факультету розпочинається з 15 квітня 1964 року, коли був створений Львівський навчально-консультаційний пункт заочного навчання Вищої школи Міністерства охорони громадського порядку УРСР.

На сьогодні факультет № 4 входить до складу Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ та здійснює підготовку за державним замовленням і договірними зобов’язаннями кваліфікованих фахівців для Міністерства внутрішніх справ України, центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій за заочною формою навчання.

Освітній процес на факультеті забезпечують доктори та кандидати юридичних, педагогічних, економічних, філософських, філологічних та історичних наук. Науково-педагогічні працівники університету органічно поєднують фундаментальні теоретичні знання з досвідом роботи в правоохоронних органах України. Невід’ємною складовою освітнього процесу на факультеті є співпраця з територіальними органами Національної поліції, а також з провідними вищими навчальними закладами України.

Факультет здійснює підготовку фахівців за такими освітньо-професійними програмами:

  • «бакалавр» – за спеціальністю 081 «Право» на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання 5 років;
  • «бакалавр» – за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» на базі повної загальної середньої освіти, термін навчання 4 роки;
  • «магістр» – за спеціальністю 081 «Право» на базі вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр», термін навчання 2 роки;
  • «магістр» – за спеціальністю 081 «Право» на базі вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» за неюридичними спеціальностями, термін навчання 2 роки.

Запрошуємо на навчання та до співпраці усіх, хто бажає здобути якісну освіту.

Адреса: м. Львів, вул. Городоцька, 26.

(032) 295-47-72