/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про доступ до публічної інформації

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за I півріччя 2019 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота із запитами на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України від 27.03.2012 № 245.

Упродовж I півріччя 2019 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 94 запити на публічну інформацію (що на 25 одиниць менше порівняно з аналогічним періодом минулого року), з них поштою – 50, електронною поштою – 43, факсом – 1, на особистому прийомі – 0. Із зазначеної кількості 1 запит надійшов від громадян, 0 – від представників засобів масової інформації, 3 – з МВС України, 82 – з міністерств, відомств та від органів виконавчої влади, 5 – від юридичних осіб, 3 – від об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

Станом на 01.07.2019 опрацьовано 94 запити (11 – надано відповідь до 48 годин, 80 – до 5 робочих днів, 3 – до 20 робочих днів).

Встановлено, що більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій, в основному вони пов’язані з питаннями інформації про особу, а саме щодо:

• достовірності виданих дипломів;
  • підтвердження інформації про навчання;
  • підтвердження інформації про присвоєння кваліфікації.