/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про доступ до публічної інформації

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за 2017 рік

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота із запитами на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України  від 27.03.2012 №245.

Протягом 2017 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 226 запитів на публічну інформацію (що на 51 одиницю більше порівняно з аналогічним періодом минулого року), з них поштою – 190, електронною поштою – 28, факсом – 8. Із зазначеної кількості 15 запитів надійшло від громадян, 1 – від представників засобів масової інформації, 192 – з міністерств, відомств та від органів виконавчої влади, а також 14 адвокатських запитів.

Станом на 02.01.2018 224 запити опрацьовано та надано відповіді до 5 робочих  днів та 2 запити до 20 робочих днів.

Встановлено, що більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій, в основному вони пов’язані з питаннями інформації про особу, а саме щодо:

• достовірності виданих дипломів;
  • підтвердження інформації про навчання;
  • підтвердження інформації про присвоєння кваліфікації.