/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про доступ до публічної інформації

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за 9 місяців 2018 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ ведеться постійна робота із запитами на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України  від 27.03.2012 №245.

Протягом 9 місяців 2018 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 192 запити на публічну інформацію (що на 20 одиниць більше порівняно з аналогічним періодом минулого року), з них поштою – 68, електронною поштою – 94, факсом – 28, на особистому прийомі – 2. Із зазначеної кількості 4 запити надійшло від громадян, 4 – об’єднань громадян, 2 – з Верховної Ради України, 11 – з МВС України, 164 – з інших міністерств, відомств та від органів виконавчої влади, 7 – від юридичних осіб.

Станом на 02.10.2018 всі 192 запити опрацьовано та надано відповіді.

Встановлено, що більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій, в основному вони пов’язані з питаннями інформації про особу, а саме щодо:

• достовірності виданих дипломів;
  • підтвердження інформації про навчання;
  • підтвердження інформації про присвоєння кваліфікації.