/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про розгляд звернень громадян у ЛьвДУВС

Інформація про розгляд звернень громадян у ЛьвДУВС

Про стан розгляду звернень громадян,
запитів та звернень народних депутатів України у
Львівському державному університеті внутрішніх справ
за I півріччя 2019 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ (далі – ЛьвДУВС) ведеться постійна робота, спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, відповідно до вимог Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян і організації їх особистого прийому в системі Міністерства внутрішніх справ України та інших нормативних документів.

Питання стану роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому у ЛьвДУВС щоквартально розглядаються на засіданнях ректорату, за результатами яких вживаються додаткові організаційні та практичні заходи, спрямовані на покращення організації цього напряму роботи та усунення наявних недоліків, враховуються зміни до нормативно-правових актів, що стосуються звернень громадян.

За I квартал 2019 року до ЛьвДУВС надійшло 80 звернень громадян, що на 7 менше, ніж за такий же період 2018 року, з них 77 заяв та 3 скарги. Безпосередньо заяв від громадян, які надійшли поштою та електронною поштою – 75, на особистому прийомі ректором та проректорами було розглянуто 5 звернень. За скаргами проведено ретельну перевірку, а результати розгляду оформлено належним чином та взято на контроль для виконання в належні строки.

За I півріччя 2019 року до ЛьвДУВС надійшло 145 звернень громадян, що на 17 менше, ніж за такий же період 2018 року, з них 138 заяв та 6 скарги. Безпосередньо заяв від громадян, які надійшли поштою та електронною поштою – 126, на особистому прийомі ректором та проректорами було розглянуто 19 звернень. За скаргами проведено ретельну перевірку, а результати розгляду оформлено належним чином та взято на контроль для виконання в належні строки.

Тематика звернень свідчить про те, що вони пов’язані з особистими питаннями громадян і стосуються надання інформації про умови вступу до університету, різноманітних інформаційних довідок, питань публікації наукових статей, вирішення кадрових питань, організації освітнього процесу, житлово-побутових та економічних питань.

Звернень Героїв України, Героїв Радянського Союзу, інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників АТО у I півріччі 2019 року до ЛьвДУВС не надходило. При цьому одне звернення стосувалось постраждалого від аварії на Чорнобильській АЕС та надання йому відповідної довідки як учаснику ліквідації аварії.

Прийоми громадян керівництвом закладу вищої освіти проводяться з дотриманням графіків особистого прийому, які оприлюднені на сайті університету та відповідному інформаційному стенді.

Терміни розгляду звернень громадян не порушувалися. Результати розгляду доводилися громадянам письмово або усно, за їх побажанням.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ письмові та усні звернення громадян, а також критичні зауваження, які в них містяться, узагальнено та проаналізовано з метою підвищення рівня роботи у цьому напрямі, своєчасного виявлення причин, що можуть призвести до порушення конституційних прав і законних інтересів громадян, та запровадження нових
ефективних форм комунікацій з громадськістю. Інформація про роботу зі зверненнями громадян постійно оприлюднюється на сайті університету.