/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про розгляд звернень громадян у ЛьвДУВС

Інформація про розгляд звернень громадян у ЛьвДУВС

Про  стан  розгляду  звернень  громадян,
запитів та звернень народних депутатів України
у Львівському державному університеті внутрішніх
справ за 2017 рік

У Львівському державному університеті внутрішніх справ (далі – ЛьвДУВС) ведеться постійна робота, спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, відповідно до вимог Положення про порядок роботи зі зверненнями громадян і організації їх особистого прийому в системі Міністерства внутрішніх справ України та інших нормативних документів.

Питання стану роботи зі зверненнями громадян, організації їх особистого прийому у ЛьвДУВС  щоквартально розглядаються на засіданнях ректорату, за результатами яких вживаються додаткові організаційні та практичні заходи, спрямовані на покращення організації цього напряму роботи та усунення наявних недоліків, враховуються зміни до нормативно-правових актів, що стосуються звернень громадян.

За 2017 рік до ЛьвДУВС надійшло 422 звернення громадян, що на 80 більше, ніж за такий же період 2016 року, з них 361 заява, 2 скарги та 1 пропозиція. Безпосередньо заяв від громадян, які надійшли поштою та ел. поштою – 364, на особистому прийомі ректором та проректорами було розглянуто 58 звернень. За скаргами проведено ретельні перевірки, результати розгляду оформлено належним чином та своєчасно.

Звернення пов’язані з особистими питаннями  громадян і стосуються надання інформації про умови вступу до навчального закладу, різноманітних інформаційних довідок, вирішення кадрових питань, питань освітнього процесу, соціально-побутових, економічних питань та матеріально-технічного забезпечення.

Терміни розгляду звернень громадян не порушувалися. Результати розгляду доводилися громадянам письмово або усно, за їх побажанням.

Письмові та усні звернення громадян, а також критичні зауваження, які в них містяться, щоквартально узагальнюються і аналізуються з метою своєчасного виявлення причин, що можуть призвести до порушення конституційних прав і законних інтересів громадян. Інформація про роботу зі зверненнями громадян постійно оприлюднюється на сайті ЛьвДУВС.