/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

У повсякденній роботі відділ зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ забезпечує оперативне висвітлення у засобах масової інформації діяльності закладу вищої освіти. Налагоджує співпрацю ЛьвДУВС із засобами масової інформації, організаціями та населенням задля інформування про діяльність вишу.

Основні засоби, які використовують працівники відділу, – офіційний сайт університету та газета «Юрист». На Інтернет-сторінці ЛьвДУВС та на шпальтах видання постійно висвітлюється інформація про роботу усіх служб вишу.

Сторінки навчального закладу успішно функціонують у соціальних мережах Facebook, Instagram та Twiter, на каналі YouTube. Кількість підписників на новини університету безперервно зростає.

Інформація про усі найважливіші заходи, що організовує Львівський державний університет внутрішніх справ, висвітлюється на офіційному сайті. Так, у 2018 році на веб-сторінці ЛьвДУВС було розміщено 449 матеріалів наукового, міжнародного, спортивного та іншого спрямування. Окрім цього, на сайті Головного управління Національної поліції у Львівській області минулоріч оприлюднено 24 матеріали про діяльність ЛьвДУВС, на телеканалах - 11 телесюжетів, у друкованих виданнях - 4 статті, на сторінках Інтернет-видань – 81 матеріал.

Двічі на місяць виходить у світ університетська газета «Юрист». Упродовж 2018 року видруковано 21 номер видання.

Окрім цього, виготовлено 6000 профорієнтаційних буклетів про ЛьвДУВС, 400 агітаційних плакатів, 2 мобільних банери, 2 банери на стіну, 500 настінних календарів, установлено 6 білбордів.

Розміщені у соціальних мережах (Instagram та Facebook) ролики про університет та факультети станом на 29.12.2018 переглянули майже 37000 користувачів. Для майбутніх вступників також розроблено віртуальний тур на Google Maps.

У вестибюлі головного корпусу ЛьвДУВС установлено інформаційний монітор. Щодня відвідувачі мають змогу переглядати найбільш актуальні новини, що відбулися в університеті. На фасаді головного корпусу розміщено електронне табло, на рухомому рядку якого висвітлюється основна довідкова та профорієнтаційна інформація.