Євхутич Ірина Миколаївна

доцент кафедри цивільного права та процесу, кандидат юридичних наук

заступник начальника Юридичної клініки

Коротко про себе

У 2010 р. з відзнакою закінчила факультет з підготовки слідчих та економічний факультети Львівського державного університету внутрішніх справ. З липня 2010 р. по вересень 2011 р. працювала на посаді дізнавача СД Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області. У займаній посаді з вересня 2011 року. Навчалася у ад’юнктурі Львівського державного університету внутрішніх справ, після закінчення якої у січні 2016 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Мораль і право в системі соціальних уявлень сучасного суспільства» зі спеціальності 12.00.01 – теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень.

Науковий доробок

Є автором понад 40 навчально-методичних та наукових праць, серед яких: Цивільне право України: загальна частина (в схемах), 2013 р. (у співавторстві), Цивільне право України: підручник у 2-х томах, 2014 р. (з грифом МОН, у співавторстві), Сімейне право України: навчальний посібник, 2015 р. (у співавторстві), Цивільний процес: підручник, 2016 р. (у співавторстві), Трудове право: навчальний посібник, 2017 р. (у співавторстві).

Сфера наукових інтересів
  • моральна складова у діяльності Національної поліції України