Андрусишин Роман Миколайович

фахівець факультету №3 (підготовка фахівців для підрозділів превентивної поліції),  кандидат юридичних наук

начальник Юридичної клініки

старший лейтенант поліції

Коротко про себе

Освіта вища юридична та вища економічна. В 2011 році з відзнакою закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. У 2014 році з відзнакою закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Працював на посадах оперуповноваженого СКР Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, старшого інспектора факультету громадської безпеки та факультету громадської безпеки та соціальної роботи (м. Івано-Франківськ). У вересні 2016 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Правове виховання працівників ОВС: теоретико-правовий вимір». Автор понад 25 наукових та методичних праць.

Начальник Юридично-консультаційного центру (Юридичної клініки) ЛьвДУВС, член Міжнародної поліцейської асоціації Української секції.

В займаній посаді з липня 2013 року.