Шаблоны Joomla 3.5

/ Структура / Навчальні підрозділи / Відділення спеціалізації та підвищення кваліфікації

Відділення спеціалізації та підвищення кваліфікації

Інформація про відділення

Історія створення курсів спеціалізації та підвищення кваліфікації інституту післядипломної освіти та заочного навчання Львівського державного університету внутрішніх справ своїм корінням сягає далеких 50-х років минулого століття, коли 5 травня 1955 року розпочалися заняття у вперше сформованому Міжобласному учбовому пункті міліції УВС Львівського облвиконкому з разовим наповненням 200 чоловік.

Згодом учбовий пункт неодноразово реорганізовувався: спочатку у Львівську міжобласну школу підготовки молодшого і середнього начальницького складу міліції, згодом - в учбовий центр УВС Львівського облвиконкому, на базі якого в 1992 році було утворене Львівське училище професійної підготовки працівників міліції, яке дислокувалося у місті Львові по вулиці М.Кривоноса, 1 з територією та інфраструктурою, яка дозволяла одночасно навчати 240 курсантів та слухачів. Штатна чисельність постійного складу становила 66 одиниць, в тому числі 41 - середнього та старшого начальницького складу, з них 22 викладачі.

У лютому 2004 року наказом МВС України № 132 «Про реорганізацію училищ професійної підготовки працівників міліції УМВС України в Дніпропетровській та Львівській областях» училище було підпорядковане Львівському юридичному інституту внутрішніх справ України, який згодом був реорганізований у Львівський державний університет внутрішніх справ. В квітні цього ж року училище було передислоковане в село Верещиця, Яворівського району Львівської області на територію навчально-тренувального центру ЛьвДУВС, за 38 км. від міста Львова.

Наказом МВС України від 27.03.2006 № 312 «Про затвердження штату Львівського державного університету внутрішніх справ» Львівське училище професійної підготовки працівників міліції реорганізовано в навчальний центр спеціалізації та підвищення кваліфікації ЛьвДУВС, ліміт наповнення якого перемінним складом не змінився, а штатна чисельність атестованого складу скоротилась до 31 одиниці, з них 13 викладачів.

В березні 2011 року наказом МВС України від 31.03.2011 № 116 «Про організаційно-штатні зміни у вищих навчальних закладах МВС України», навчальний центр спеціалізації та підвищення кваліфікації ЛьвДУВС реорганізований у курси післядипломної освіти, що увійшли до складу новоствореного Інституту післядипломної освіти та заочного навчання Львівського державного університету внутрішніх справ, який очолив полковник міліції Ковальчук Віктор Павлович. Штатна чисельністю атестованого складу курсів післядипломної освіти - 25 чол., з них 19 викладачів.

В структуру курсів спеціалізації та підвищення кваліфікації: цикл тактико-спеціальної підготовки, цикл загально-правових дисциплін, цикл фізичної та вогневої підготовки, а також курсове керівництво.

Загальновідомо, що училище професійної підготовки працівників міліції є основною базовою сходинкою на довгому службовому шляху молодих правоохоронців. Вона — точка відліку: нових обов'язків, відповідальності, самостійного життя, це - поворот в житті, за яким дорога з тривогами, з турботою про безпечність, захист мирного життя громадян нашої незалежної України. Від того, яку підготовку до служби, яке ставлення до виконання своїх обов'язків винесуть із стін навчального закладу сьогоднішні курсанти, завтра, без перебільшення, залежатиме професіоналізм роботи міліції в державі.

З часу заснування училища в його стінах проходили початкову підготовку, перепідготовку, та підвищували кваліфікацію близько 50 тис. правоохоронців не тільки з України, а й з багатьох куточків колишнього Радянського Союзу. У різні часи на чолі навчального закладу стояли такі відомі і досвідчені керівники, як полковник міліції Коваленко І.С., полковник міліції Соловйов В.В., підполковник міліції Маковський П.Е., полковник міліції Ваврин М.В., підполковник міліції Кокарєв В.В., підполковник міліції Загуменний Г.Л., майор міліції Шабалін Н.І., майор міліції Фадєєв М.Т., полковник міліції Паньонко І.М., підполковник міліції Брояновський І.Й., полковник міліції Багнюк В.А., підполковник міліції Барна Я.В., підполковник міліції Бойко В.В., підполковник міліції Уніят Р.І., полковник міліції Вишинський П.М.

Сьогодні відділення спеціалізації та підвищення кваліфікації інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС очолює майор поліції Слобода Андрій Дмитрович.

На даний час відділення спеціалізації та підвищення кваліфікації проводить підвищення кваліфікації патрульних поліцейських, працівників слідчих підрозділів, кримінальної поліції, дільничних офіцерів поліції та первинну професійну підготовку працівників слідчих підрозділів, кримінальної поліції та дільничних офіцерів поліції.

Матеріали щодо підвищення кваліфікації
Підвищення кваліфікації слідчих поліції
Підвищення кваліфікації патрульних поліцейських
Підвищення кваліфікації працівників кримінальної поліції
 Підвищення кваліфікації дільничних офіцерів поліції
Первинна професійна підготовка слідчих поліції
Первинна професійна підготовка працівників кримінальної поліції
Первинна професійна підготовка дільничних офіцерів поліції

Керівництво відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації

Слобода Андрій Дмитровичзавідувач відділення
Слобода Андрій Дмитровичзавідувач відділення

майор поліції

(032) 261-63-63

Освіта: 2003 - ЛІВС при НАВСУ за спеціальністю «правознавство».

В період з 2003 по 2014 роки працював на посадах слідчого та старшого слідчого слідчих відділень Яворівського та Залізничного РВ ГУ МВСУ у Львівській обл. З 2014 року працює в ЛьвДУВС.
Чопик Григорій Ярославовичпровідний фахівець
Чопик Григорій Ярославовичпровідний фахівець

старший лейтенант поліції

Освіта: 2011 - ЛьвДУВС, спеціальність «правознавство»

З 1994 року по 2004 рік – служба в ЗСУ за контрактом. В органах внутрішніх справ з лютого 2005 року. З 2005 року працює в ЛьвДУВС.
Реплянський Олег Ігоровичпровідний фахівець
Реплянський Олег Ігоровичпровідний фахівець

майор поліції

Освіта: 2010 - ЛНУ ім. Ів. Франка, спеціальність «правознавство».

В органах внутрішніх справ з липня 2005 року. Перебував на посаді дільничного інспектора міліції Яворівського РВ ГУМВСУ у Львівській області. З 2008 року працює в ЛьвДУВС.
Мавдрик Ярослав Васильовичфахівець
Мавдрик Ярослав Васильовичфахівець

підполковник поліції

Освіта: 1999 - ЛІВС при НАВСУ.

Працював на посадах: ст.оперуповно- важеного Шевченківського РВ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській обл., оперуповнова- женого управління карного розшуку УМВСУ у Львівській обл., нач. сектору карного розшуку ЛВ на ст.Мукачево УМВСУ на Львівській залізниці, опер- уповноваженого відділу карного роз- шуку МВС на ЛЗ. 2015 - ЛьвДУВС.
Бабяк Наталія Василівнафахівець
Бабяк Наталія Василівнафахівець

Освіта: 2001 - Львівський інститут внутрішніх справ при НАВСУ.

Працювала на посадах слідчого та начальника сектору інспекції по особовому складу УМВСУ на Львівській залізниці. З 2015 року в працює в Львівському державному університеті внутрішніх справ.
Барна Василь Ярославовичфахівець
Барна Василь Ярославовичфахівець

Освіта вища: 2003 - юридичний інститут Тернопільської академії народного господарств, 2006 - магістратура Львівського державного університету внутрішніх справ, спеціальність «Правознавство».

В ОВС з 2004 року.

З 2004 року працює в ЛьвДУВС.

Барна Зоряна Ярославівнафахівець
Барна Зоряна Ярославівнафахівець

Освіта: 2008 - ЛьвДУВС, спеціальність «Правознавство».

Працювала на посаді слідчого СВ Шевченківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській обл. З 2008 р. працює в ЛьвДУВС. В ОВС з 2002 року.
Жукровська Наталія Богданівнафахівець
Жукровська Наталія Богданівнафахівець

Освіта вища: 2006 - магістратура Львівського державного університету внутрішніх справ.

Перебувала на посаді інспектора сектору інформаційних технологій Шевченківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області.

В ОВС – з грудня 2009 року.

З 2013 року працює в ЛьвДУВС.

П’ятак Андрій Олексійовичфахівець
П’ятак Андрій Олексійовичфахівець

Освіта вища: 2001 - Львівський інститут внутрішніх справ при НАВСУ.

В ОВС – з грудня 1997 року.

З 2001 року працює в ЛьвДУВС.

Шевчик Юрій Васильовичфахівець
Шевчик Юрій Васильовичфахівець

Освіта: 2001 - історичний факультет ЛНУ ім. І Франка, спеціальність «Викладач історії»; 2010 - правничий факультет ЛНУ ім. І.Франка, спеціальність «Правознавство».

В ОВС з 2006 року. Працював на посадах: інспектор ПС ППСМ при ЛМУ ГУМВСУ у Львівській обл., дізнавач СД Яворівського РВ ГУМВСУ у Львівській обл. З 2008 року працює в ЛьвДУВС.

Адреса: м. Львів, вул. М.Кривоноса, 1.

(032) 261-63-63