Середа, 30 серпня 2017 14:25

У ЛьвДУВС відбулось серпневе засідання Вченої ради

На засіданні Вченої ради Львівського державного університету внутрішніх справ, яке відбулось 30 серпня, обговорили ряд важливих аспектів життєдіяльності вишу. Так, на порядок денний зібрання були винесені питання про прикріплення здобувачів наукового ступеня доктора філософії до кафедр та призначення наукових керівників, підсумки роботи Вченої ради, готовність університету до початку нового 2017-2018 навчального року.

Члени Вченої ради прийняли рішення про затвердження претендентів на здобуття щорічних премій Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для молодих вчених: заступника декана факультету №2, кандидата економічних наук, доцента Степана Мельника, доцента кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення кандидата філологічних наук Тетяну Головач, доцента кафедри кримінального процесу факультету №1 кандидата юридичних наук Андрія Кунтія та викладача кафедри соціальних дисциплін факультету №3 кандидата юридичних наук Романа Андрусишина. Крім цього було схвалено кандидатуру професора кафедри економіки та економічної безпеки факультету №8, кандидата юридичних наук, доцента Михайла Штангрета як претендента на здобуття державної стипендії для діячів освіти.

У ході засідання було також затверджено Положення про організацію освітнього процесу, Положення про навчання іноземних громадян та осіб без громадянства у ЛьвДУВС і рекомендовано до друку та поширення через мережу Інтернет видань: монографію «Адміністративно-правові засади наглядової діяльності правоохоронних органів України у сфері охорони природи», автор: Тюн В.М.; монографію «Правове буття: інтенціональний аналіз», автори: Бліхар В.С., Кузь М.М.; навчальний посібник «Актуальні проблеми філософії права», автори: Балинська О.М., Токарська А.С., Ященко В.А.; науковий вісник ЛьвДУВС (серія юридична).