Четвер, 07 вересня 2017 08:12

У ЛьвДУВС можна розвиватись різносторонньо

Поряд із навчанням вихованці ЛьвДУВС мають можливість відвідувати різноманітні спортивні секції, розвивати свої творчі таланти у гуртках художньої самодіяльності та займатись науковим пошуком. Про це розповіли курсантам під час ознайомчої бесіди у центрі дозвілля Львівського державного університету внутрішніх справ.

Так, детально про види спортивних секцій та графік їх роботи розповів завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 Ігор Гнип. Відтак, як і минулого року, курсанти та студенти мають змогу відвідувати секції з гирьового спорту, рукопашного бою, боротьби, кікбоксингу, легкоатлетичного кросу та волейболу. Крім того, для усіх охочих доступні безкоштовні курси з айкідо, які проводяться на території ЛьвДУВС на вул. Замарстинівській, 9. Про це розповів представник Міжнародної Фундації Айкідо Йошинкан (AYF) Олег Мартиневич.

Про основні аспекти діяльності Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених університету розповіла науковий співробітник відділу організації наукової роботи Роксолана Гумен. Зокрема, фахівець зазначила, що при кафедрах ЛьвДУВС функціонує 21 науковий гурток. Курсанти та студенти – члени наукових гуртків – беруть участь у різноманітних освітніх та наукових заходах в залежності від їхніх інтересів: конференціях, мовних та правових дебатах, семінарах і тренінгах, міжнародних студенських самітах та ін. Активна наукова діяльність має ряд переваг для здобувачів вищох освіти (детальніше читайте на сайті ЛьвДУВС у вкладці «Наукова діяльність»).

Про гуртки художньої самодіяльності центру дозвілля університету – хореографічний, вокальний та інструментальний – розповів провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи Віталій Бондаренко. Диригент університетського оркестру Ярослав Пацула агітував усіх долучатись до колективу музикантів вишу.

Тож, вихованцям ЛьвДУВС лишається лише обрати заняття близьке до душі – і вперед!