3 листопада відбудеться науково-практичний семінар курсантів і студентів «Професійна комунікація: мова, культура, право»

Запрошуємо усіх взяти участь у роботі науково-практичного семінару курсантів і студентів «Професійна комунікація: мова, культура, право», який відбудеться 3 листопада 2017 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:

• феномен української ідентичності: культурний і правовий аспекти;
  • комунікативне призначення мови у професійній сфері;
  • праксеологія у мовній практиці: правовий, економічний та психологічний напрями;
  • мистецтво публічного виступу як важливий засіб професійної комунікації;
  • культура мовлення  показник загальної та професійної культури.

У роботі семінару братимуть участь курсанти, студенти та молоді науковці вищих навчальних закладів, наукових установ України. Для участі у роботі семінару необхідно до 26 жовтня надіслати тези доповіді (зразок та вимоги додаються) з поміткою «Семінар» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Завантажити інформаційне повідомлення.