1 грудня відбудеться науково-практичний семінар «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Процесуальне та криміналістичне забезпечення досудового розслідування», який відбудеться 1 грудня 2017 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи заходу:

• проблеми доказування під час досудового розслідування;
  • застосування заходів забезпечення кримінального провадження;
  • нормативно-правова регламентація та практика проведення С(Р)Д та НС(Р)Д;
  • використання спеціальних знань під час досудового розслідування;
  • розслідування окремих злочинів, підслідних органам досудового розслідування Національної поліції.

Для участі в заході запрошуються науковці та практики, зацікавленні в обговоренні запропонованої проблематики. Тези учасників науково-практичного заходу планується видати окремим збірником (електронний варіант) та розмістити на офіційному сайті університету.

Для участі у роботі заходу та формування програми необхідно до 10 листопада 2017 року подати заявку та надіслати електронний варіант доповіді за однією з адрес: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Хитра А.Я.) та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Марко С.І.).

Завантажити інформаційне повідомлення