10 листопада у ЛьвДУВС відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбудеться 10 листопада 2017 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи наукового заходу:
1. Нормативно-правове забезпечення правоохоронної діяльності: українські реалії та зарубіжний досвід.
2. Реформування правоохоронної системи: шляхи, ризики та перспективи.
3. Проблеми взаємодії правоохоронних органів у правозастосовній діяльності.
4. Сучасний стан та оцінка ефективності діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності.
в сучасних умовах.

Для участі у роботі конференції запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики. Заявку на участь у конференції, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) слід надсилати на адресу університету (м. Львів, вул. Городоцька, 26) або електронною поштою на одну із зазначених нижче електронних адрес з поміткою «на конференцію» до 1 жовтня 2017 року.

Координатори заходу:

Авраменко Олексій Володимирович – декан факультету № 1, моб.тел. (067) 799-21-90, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Красницький Іван Васильович – декан факультету № 2, моб.тел. (067) 718-59-60, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Гнатюк Степан Сергійович – декан факультету № 3, моб.тел. (066) 763-99-28, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Франчук Василь Валерійович  завідувач відділення міжнародних зв’язків, моб.тел. (096) 778-50-40, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (лише для іноземних учасників конференції).

Переглянути Інформаційний лист.