29 вересня у ЛьвДУВС відбудеться засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти»

29 вересня 2017 року Львівський державний університет внутрішніх справ проводить засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

Напрями роботи науково-практичного заходу:

- кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів;
- кримінальне процесуальне та криміналістичне забезпечення протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів;
- профілактика наркоманії адміністративно-правовими та фінансово-правовими засобами;
- проблеми взаємодії суб’єктів системи профілактики наркоманії;
- міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, студенти, курсанти, здобувачі, аспіранти, ад’юнкти.

Детальніше у інформаційному листі.