20 жовтня у ЛьвДУВС відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві»

Колективи кафедр психології та психології діяльності в особливих умовах факультету №7 Львівського державного університету внутрішніх справ запрошують Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психічне здоров’я особистості у кризовому суспільстві», яка відбудеться 20 жовтня 2017 року за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок о 10.00 год.

Напрями роботи всеукраїнської науково-практичної конференції:

1) теоретико-прикладні основи дослідження психічного здоров’я особистості;
2) критерії та показники психічного здоров’я;
3) проблеми формування, адаптації, збереження та зміцнення психічного здоров’я особистості в онтогенезі;
4) психічне здоров’я і професійна діяльність особистості;
5) психічне здоров’я особистості як складова національної безпеки сучасного українського суспільства;
6) здоров’язберігаючі технології як запорука збереження психічного здоров’я особистості;
7) вплив суспільних трансформацій на психічне здоров’я особистості;
8) якість життя і психічне здоров’я особистості.

Для участі в роботі всеукраїнської науково-практичної конференції запрошуються науковці і практики, студенти і курсанти, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявку на участь у науково-практичному заході, тези, рецензію наукового керівника (для здобувачів) просимо до 15 вересня 2017 року подати на кафедру психології факультету № 7 за адресою: м. Львів, вул. Кривоноса, 1 або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. завідувачеві кафедри психології діяльності в особливих умовах Бамбурак Наталії Михайлівні, м.т.: (097)2397630.

Детальніше у інформаційному листі.